Блокування сесії міської ради: запроданці провокують чернівчан взятися за “катання у альтфатерах”

АЛЬТФАТЕРИ ЧЕКАЮТЬ СВОЇХ "ГЕРОЇВ"

Невже має стати нормою, коли депутати від Народного контролю блокують трибуну?

Продан, Народний контроль і Михайлішин показали, як можна вести стратегічну гру - блокувати роботу у сесійній залі. Сьогодні обговорювали земельні питання, а це дуже чутлива тема для дерибану. На слимаків посипали сіллю і вони почали виконувати коронні трюки.

Якщо послухати, то від Яринича, Брус, Гончарюка, Бабюк і Продана більше шуму без конкретики та грунтовних питань.

Чому?

Бо заточені вони лише на те, щоб зривати роботу сесії. Також Продан не забуває притягувати до сесійної зали, свого любимого медіа-тітушку Забродського, для більшого бардака.

Фото: Максим ТИМЧУК

Яка після таких фінтів, криків і хамовитості може бути повага до таких депутатів?

Як може бути повага до тих, хто 10 років крав, а зараз прикидається невинністю?

Окремо треба подякувати Бешлею за те, що щиро розсмішив. Його фраза " я депутат зі стажем" напевно закріпиться за ним у подальшому.

Фото: Максим Тимчук

Але варто сказати хлопаці, що стаж за просиджування дорогих штанів - не рахується і прямі ефіри про те як пахарі під жарою на дорогах працюють, а ви в накрохмалених сорочках - теж не діють.

Продан цей стаж як дав Бешлею, так і забере, якщо із ньому користі вже не буде.

Одне видно точно: у цієї компанії на чолі з Проданом є лише одна стратегія - руйнувати! Їм глибоко все одно на ваші проблеми. Їм все одно, як далі люди будуть отримувати воду, якими дорогами будуть їздити, хто і як буде чистити зливні мережі і чистити від сміття баки. Їм все одно, бо їх цікавить лише одне - гроші!

Фото: Максим Тимчук

Вони не звикли думати про проблеми і не знають, як їх вирішити. Що Яриничу заважає бути адекватним? Честь, гідність? Її немає з тієї пори, коли зрозумів що людей можна купляти і голоси на виборах можна купляти!

Ви думаєте, у Гончарюка справді болить за людей на Калинівському ринку? Його гризе, бо має свої точки і йому абсолютно начхати на всіх інших!

Зараз їм підгоріло, бо грошової жили в них немає і вони її не контролюють. Тому єдиним варіантом є саботаж!!!

Якщо так буде продовжуватись і надалі, то думаю що прийдеться збиратись не байдужим чернівчанам і вивозити їх у сміттєвих баках!

Максим ТИМЧУК, Фейсбук


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації