Благодійний «Концерт для всього світу» відбувся вчора у одному з бомбосховищ Чернівців. Його побачили в багатьох країнах Світу

Музиканти чернівецької обласної філармонії об’єдналися з колегами з різних міст України, які вимушено покинули свій дім. Головною метою концерту було не лише розповісти всьому світу про переживання українців, а й підтримати тих людей, які зараз перебувають у підвалах, ховаючись від обстрілів та бомбардувань, - повідомляє «телеканал Чернівці».

Микита Москалюк – один з авторів ідеї та керівник проекту розповів, що труднощів під час організації заходу не виникало. Завдяки зосередженості та зацікавленості іноземних партнерів та небайдужості українців, вдалося організувати все так, як і хотіли автори ідеї.

Концерт готували рівно тиждень. Ідею з бомбосховищем теж вдалось реалізувати без проблем, адже керівництво підприємства, яке надало приміщення, з радістю ішло на зустріч організаторам.

“Ми не можемо сказати в якому саме бомбосховищі відбувся концерт, але я хотів би щиро подякувати тим людям, які надали нам це місце. Це було абсолютно без пробем, були кроки назустріч. Просто неймовірно, як ти сьогодні, українці, весь народ об"єдналися і робимо усе, щоб спільно прийти до перемоги”, - каже Микита Москалюк.

Скріншот відео ТРК Чернівці

Музиканти зіграли твори маловідомих Європі композиторів, імена яких собі присвоює росія. Брав участь у дійстві головний диригент Харківського національного академічного театру опери та балету імені М. Лисенка Дмитро Морозов. Він розповів нам,чи було важко працювати музикантам у бомбосховищі.

Наскільки було важко музикантам працювати у бомбосховищі, диригент каже: «сцени бувають різними і підготуватись до усього неможливо. Але музика – це ідеологічна зброя, тому працюють усі відчайдушно, на перемогу».

Нагадаємо, усі зібрані на концерті гроші передадуть ЗСУ та вимушеним переселенцям.


Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації