Автівки і гроші на потреби військових, перейменування вулиць та реконструкція сховищ - мер Чернівців Клічук підбив підсумки вересневої сесії

Як і на кожній сесії, на потреби військових виділи гроші і не тільки: цього разу 15 мільйонів гривень, а також шість автівок. Це не вся допомога, а лише частка того, про що можемо публічно розповісти. Будемо підтримувати наших захисників та захисниць, поки це буде потрібно.

Про це у своєму телеграм-каналі написав міський голова Чернівців Роман Клічук, підбиваючи попередні підсумки вересневої сесії міської ради.

Окрім цього, за словами мера міста, депутати розглянули та проголосували за перейменували 38 адрес у Чернівцях. “Важливо на цьому не зупинятися. Дерусифікація триватиме й далі, тож перейменуємо ще не одну вулицю”, - зазначив Клічук.

Також на сесії міської ради прийняли десяток важливих рішень, які стосуються різних сфер життя міста: від медицини з освітою до транспортних потоків і реконструкції сховищ.

Крім цього, депутати затвердили важливу соціальну програму з реалізації сімейної та гендерної політики. Вона націлена на запобігання домашньому насильству та протидію торгівлі людьми.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації