День Європи в Чернівцях відзначать концертом духових оркестрів
МУЗИЧНЕ СВЯТО /
У четвер, 11-го травня, у Чернівцях відзначать свято духової музики, присвячене Дню Європи в Україні.
З 11.00 до 12.00 усі охочі матимуть змогу насолодитися маршовою музикою та обробками народних мелодій у виконанні кращих дитячих духових оркестрів області на площах Чернівців – Центральній, Соборній та площі Філармонії.
О 13.00 на Театральній площі 38 дитячих та аматорських духових оркестрів з усіх куточків Чернівецької області презентуватимуть свою виконавську майстерність. У їхньому виконанні звучатимуть музичні твори відомих українських та зарубіжних композиторів.
Заходи до Дня Європи у Чернівцях минуть і 12-го травня.
Зокрема, у залі Чернівецького обласного художнього музею о 16.00 відкриють виставку-конкурс творчих робіт учнів художніх та мистецьких шкіл області «Україна – європейська держава». На виставці експонуватимуться твори образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва, що є результатом складової національно-патріотичного виховання молодого покоління у мистецьких школах Буковинського краю.
Фото Максима Козменка
Більше новин по темі:
-
Флагшток, самокати, онкохворі діти та десятки мільйонів гривень: як пройшла сесія Чернівецької міськради -
У Чернівцях проходить 77-ма чергова сесія міської ради. Поки без скандалів -
У Чернівцях одразу кілька посадовців мерії та комунальних підприємств отримали підозри -
У Чернівцях колишній гуртожиток ЧНУ став домом для 138 переселенців із Маріуполя: частину коштів на реновацію надав уряд Франції -
До 40% витрат покриє грант: Чернівці можуть отримати гроші з Данії на модернізацію тепломереж -
Примиренням у Чернівецькій Ратуші навіть не пахне. Поки колишній мер посилає подалі мера нинішнього...
