На Сторожинеччині зіткнулися дві автівки. На місці працюють рятувальники та медики (ФОТО)
БУДЬМО УВАЖНІ /
У п’ятницю, 17 березня, у с. Глибочок Сторожинецького району сталася аварія – зіткнулися два автомобілі, інформує CHV.TV.
Наразі невідомо, чи внаслідок ДТП хтось постраждав.
Наразі невідомо, чи внаслідок ДТП хтось постраждав.
Втім на місці працюють правоохоронці, рятувальники, бригада швидкої медичної допомоги.


Більше новин по темі:
-
У Чернівцях одразу кілька посадовців мерії та комунальних підприємств отримали підозри -
У Чернівцях колишній гуртожиток ЧНУ став домом для 138 переселенців із Маріуполя: частину коштів на реновацію надав уряд Франції -
До 40% витрат покриє грант: Чернівці можуть отримати гроші з Данії на модернізацію тепломереж -
Примиренням у Чернівецькій Ратуші навіть не пахне. Поки колишній мер посилає подалі мера нинішнього... -
У Чернівцях обрали нових директорів шести шкіл і ліцеїв: хто очолить навчальні заклади -
У Чернівцях з 8 червня скоротять кількість громадського транспорту на окремих маршрутах
