Андрій Колесник очолив КП “Чернівціводоканал”

У середу, 07 квітня, заступник чернівецького голови Василь Зазуляк представив колективу КП “Чернівціводоканал” нового керівника підприємства – Андрія Колесника.

Новопризначений Андрій Колесник привітав колектив, коротко розповів про себе та свою трудову діяльність. Він повідомив, що має намір спільними зусиллями з кожним підрозділом детально опрацювати та вивчити ситуацію, яка сьогодні є на підприємстві, йдеться на сайті підприємства.

“На жаль, сьогодні підприємству складно – як фінансово, так і технічно. Я прийшов сюди як антикризовий менеджер і впевнений, що разом з вами ми зможемо вивести підприємство з кризи. Я бачу тут і втрати, і можливості. З грецької слово “криза” перекладається як “розвиток”, тож потрібно розуміти, що ми маємо не тільки проблеми та втрати, а й можливості. Спільними зусиллями, я впевнений, що у нас це все вийде”, - зазначив новопризначений керівник.

КП “Чернівціводоканал”

Своїм завданням на найближчий час Андрій Колесник бачить розробку та представлення співробітникам, профільному департаменту, міському голові та й усім чернівчанам конкретні кроки плану виходу КП “Чернівціводоканал” з нинішньої ситуації.

“Я хочу вивчити та розібратись у кожному напрямку діяльності КП “Чернівціводоканал”, зрозуміти слабкі та сильні сторони кожного відділу і спільно зі співробітниками підприємства впровадити необхідні зміни в життя”

Після офіційного представлення Андрій Колісник разом зі своїм заступником Тарасом Бабухом відвідав кожний відділ КП “Чернівціводоканал” та особисто познайомився з кожним співробітником.

Біографічна довідка:

Андрій Колесник народився у Чернівцях, закінчив Буковинський державний медичний університет, має міжнародний диплом МВА.

З 2005 по 2017 займав посаду генерального директора на ТДВ “Буковина-АВТО”

З 2019 по 2021 рік працював генеральним директором ТОВ ТД “Укркава”, яке займається оптовою торгівлею кавою, чаєм, какао та прянощами. Зареєстрована ця фірма у місті Чорноморськ Одеської області. Розмір статутного капіталу складає понад 2,6 мільйона гривень. Андрій Колесник володіє 60% компанії, його частка вартує понад 1,5 мільйона гривень.

Ще 45% від загального капіталу керівник «Чернівціводоканалу» володіє на підприємстві ТОВ «Інвестиціна Компанія «Сіріус». Згідно порталу youcontrol, це підприємство торгує автомобілями та легковими автотранспортними засобами. Наші новини є у Facebook За минулий рік Андрій Колесник заробив майже мільйон гривень від підприємницької діяльності та менше 100 тисяч гривень зарплати у ТОВ «ТД УКРКАВА». Основні свої заощадження підприємець тримає готівкою - 250 тисяч гривень, 17 тисяч доларів та 16 тисяч євро. Також декларант має у двох банках ще майже 125 тисяч гривень. Із нерухомості Андрій Колесник має лише квартиру у Чернівцях на 95 квадратних метри, яка вартує 1,4 мільйона гривень. Також володіє автомобілем Infiniti FX35 2007 року випуску, вартістю 225 тисяч гривень.


Більше новин по темі:
Коментарі: