ВПО, які проживають у 5-ти громадах Буковини, півроку отримуватимуть рекреаційну та гуманітарну допомогу від міжнародного проєкту CLEAR

Фахівці з ГО «Український Народний Дім у Чернівцях» розпочинають втілювати проєкту “Рекреаційна та підтримуюча гуманітарна допомога в 5-ти територіальних громадах Чернівецької області (в т.ч. м. Чернівці) за підтримки програми CLEAR.

Допомогу у межах проєкту будуть надавати жителям таких громад - Магальській, Кам’янській, Кіцманській, Топорівській та Чернівецькій (в тому числі в місті Чернівці).

«Спершу ми проведемо опитування у громадах, щоб визначити кількість людей з вразливих категорій з числа ВПО та кількість внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю, а відтак формуватимемо індивідуальні гуманітарні набори й роздаватимемо їх. Загалом передбачаємо сформувати близько 600 таких наборів», - розповідає представник ГО «Український Народний Дім у Чернівцях» Ігор Баб’юк.

Триватиме проєкт – 6 місяців.

Програма дій та реагування територіальних громад на надзвичайні ситуації (CLEAR) впроваджується міжнародною організацією «Глобал Ком’юнітіз» (Global Communities) за фінансової підтримки Бюро гуманітарної допомоги Агентства США з міжнародного розвитку (USAID/ BHA).

За додатковими питання можна звертатись за телефоном (095) 791 83 72 Віталія Козменко, комунікаційниця Українського Народного Дому в Чернівцях.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації