Відомий телеграм-канал “Труха Україна” з подарунками відвідав дитячий інтернат у Магалі

З перших днів повномасштабного вторгнення спільнота “Труха Україна” активно допомагає нашим військовим та людям, які постраждали внаслідок обстрілів. Однак на цьому доброчинці вирішили не зупиняться, тож тепер благодійники передають гуманітарні вантажі для діток.

Відомий телеграм-канал “Труха Україна” з перших днів повномасштабного вторгнення веде боротьбу не лише в інформаційному просторі, але і допомагає нашим збройним силам України гуманітарно, передаючи на фронт амуніцію, дрони та чимало інших корисних речей.

Його засновник Максим Лавриненко розповідає, на цьому вирішили не обмежуватись, тож тепер возять гуманітарні вантажі в дитячі центри по всій Україні, йдеться у телесюжеті телеканалу ТВА:

На численне прохання підписників з телеграм-каналу Труха-Чернівці, Максим Лавриненко привіз допомогу в Магальський дитячий будинок-інтернат.

“Сюди був запит привезли 59 зимових курток для дітей, прилади, одяг, взуття, фарби, конструктори та розвиваючі іграшки, – розповів Максим Лавриненко. – Ми постійно організовуємо допомогу ЗСУ і нам підписники пишуть, що треба розширювати географію допомоги. Я са сам батько, і розумію, на скільки важлива допомога таким малюкам. Тому зараз я їжу такими ось центрами дитячим. Був в Хмельницькому, Тернопіль, зараз тут. Потім ще Луцьк. Довідуюсь про потреби, систематизуємо їх і потім будемо вирішувати, як допомагати: або власними коштами, або організовуватимемо збори”

«Труха Україна» починали як телеграм-канал, тепер же існує благодійний фонд, який допомагає українцям, що постраждали внаслідок російської агресії. За увесь час існування «Труха Україна» зібрав понад 30 мільйонів гривень, зазначає Максим Лавриненко.

Окрім Магальського дитячого будинку-інтернату, під час поїздки на Буковину засновник “Труха-Україна” відвідав “Центр соціально-психологічної реабілітації дітей”, куди також передав теплий верхній одяг для найменших вихованців.

Подробиці дивіться у сюжеті ТВА:


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації