У Кіцмані відкрили молодіжний хаб «Дружній простір» для дітей та молоді, які постраждали внаслідок війни

Днями на базі притулку для внутрішньо переміщених осіб, котрий знаходиться в ВСП «Кіцманський фаховий коледж» ЗВО Подільський державний університет, відбулося відкриття «Дружнього простору» — хабу для дітей та молоді, які постраждали внаслідок війни.

Проєкт «Дружній простір» реалізує ГО «Фонд «Професійний розвиток Харкова»» у межах проєкту «Професійна інтеграція внутрішньо переміщених осіб/EU4Skills», який виконує німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) за дорученням уряду Німеччини.

«Вже пів року команда Фонду «Професійний розвиток Харкова» створює мережу «Дружніх просторів» усією Україною. Цього разу «Дружній простір» відкрився у чудовому місті Кіцмань Чернівецької області. Ми знаємо, що Кіцманська громада вже не перший місяць надає підтримку та прихисток тим, хто цього потребує. Тож тепер ми разом будемо створювати «Дружній простір» як осередок розвитку, дружби та комфорту для дітей та підлітків, що постраждали від війни. Раді партнерству, далі буде!», — зазначає Наталія Кругла, глобальна координаторка проєкту «Дружній простір», проєктна менеджерка Фонду «Професійний розвиток Харкова».

«Мета цього проєкту — пом'якшити негативний вплив на психоемоційний стан дітей та молоді, надати підтримку, зокрема психологічну. Надалі у хабі будемо проводити розвивальні та розважальні заходи для дітей і молоді різного віку. Раді, що у всіх наших задумах і проєктах, участі в міжнародних ініціативах нас підтримує Кіцманська міська рада. І дякую особисто секретарю міськради Петру Чуприні за сприяння в налагодженні сталих партнерств з українськими та міжнародними організаціями. Спільно нам вдається покращувати побут та умови проживання, сприяти всебічному розвитку, творчості, пізнавальному дозвіллю ВПО», — розповіла Оксана Горошова, заступниця директора з адміністративно-господарської діяльності ВСП «Кіцманський фаховий коледж» ЗВО Подільський державний університет.

Надалі у “Дружньому просторі” будуть проводити заняття з профорієнтації, медіаграмотності, першої медичної допомоги та мінно-вибухової безпеки. А також — організовуватимуть індивідуальні та групові психологічні консультації, майстеркласи з психологічної розрядки.

Кіцмань став сьомим містом України, у якому впроваджують проєкт. Такі простори вже працюють в Дніпрі, Вінниці, Гадячі, Горішніх Плавнях, Новомосковську та Сокалі. А протягом наступного місяця “Дружні простори” відкриються ще в 8 містах України.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації