У Чернівцях жінки та дівчата ВПО можуть безкоштовно навчитися SMM чи шиттю, а також отримати юридичні консультації та психологічну підтримку

З березня 2024 року жінки та дівчата ВПО, які тимчасово проживають в Чернівцях, зможуть безкоштовно зможуть пройти курси навчання SMM чи шиття, а також отримати юридичні консультації та психологічну підтримку.

Це стало можливим завдяки проєкту «Три опорних точки відновлення жінки ВПО», який впроваджується Центром «Побратим», повідомили БукІнфо у цій громадській організації.

Жінки та дівчата ВПО, які проживають в Чернівцях та мають можливість відвідувати офлайн-заняття, зможуть навчитися пошиву одягу з нуля до готового виробу з ідеальною посадкою по фігурі.

Курс дає необхідні навички для подальшого працевлаштування у сфері виготовлення одягу, а також знання для відкриття власної справи з пошиття. Адже програма передбачає вивчення всього процесу - від підбору тканини і зняття мірок до пошиву готових виробів.

Курсах «SMM-спеціаліст» переселенки проходитимуть на освітній платформі "Genius". А після закінчення отримають сертифікати, які стануть додатковим аргументом при працевлаштування.

Проєкт «Три опорних точки відновлення жінки ВПО» впроваджується ГО «Центр «Побратим» за технічної підтримки ООН Жінки в Україні та за фінансування Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги ООН (WPHF), гнучкого та оперативного інструменту фінансування, що підтримує якісні заходи для підвищення спроможності місцевих жінок у запобіганні конфліктам, реагуванні на кризи та надзвичайні ситуації та використання ключових можливостей миробудівництва.

Кому цікава інформація, будь-ласка, звертайтеся до координаторки Людмили за телефоном: 050 806 29 78

***
Курси підготовлені за фінансової підтримки Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги Організації Об’єднаних Націй (WPHF), але це не означає, що висловлені під час програми погляди та вміст є офіційно схваленими або визнаними з боку Організації Об'єднаних Націй.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації