Тимчасові прихистки для людей, які потребують захисту та підтримки, відкрились на Буковині та Івано-Франківщині

18 липня в рамках реалізації проєкту “Мобілізація суспільства для подолання стигми, дискримінації та протидії насильству щодо людей які живуть з ВІЛ та представників КГ”. Мережа організацій «Елеос-Україна» відкрила 2 шелтери для постраждалих від насильства, дискримінації та військової агресії.

Тимчасові прихистки для людей, які потребують захисту та підтримки відкрились у двох областях на заході країни - це Івано-Франківська та Чернівецька області (З огляду на безпеку мешканців ми не поширюємо інформацію про локацію прихистків).

Загалом проєкт передбачає відкриття трьох шелтерів - в одному з них ще тривають будівельні роботи. Він вже незабаром відкриється у Рівненській області. Реалізація цього проєкту здійснюється через Мережу БО “100% ЖИТТЯ Мережа ЛЖВ” та фінансується Глобальним Фондом.

Наші шелтери - це безпечні місця з комфортними умовами для тимчасового проживання, які зможуть одночасно прийняти до 100 людей. В шелтерах працюють соціальні працівники, які пройшли спеціалізоване навчання та психологи, які надають соціальний супровід та підтримку людям, що проживатимуть у шелтері. Наші клієнти зможуть також отримати юридичну та гуманітарну допомогу. Особливу увагу ми приділяємо уразливим спільнотам, а також плануємо відкрити шелтер для жінок, які постраждали від сексуального насильства з боку російських військових вже на початку осені.

Очільники двох наших шелтерів, які вже відкрили свої двері для тих, кому немає куди йти - священики Православної Церкви України. У цей нелегкий час для нашої країни вони взяли на себе відповідальність та керуватимуть тимчасовими прихистками. Один із них - це Отець Микола Горгула сам є переселенцем з Донбасу. Очільник шелтеру у Чернівцях Отець Дмитро Шора з 2016 року допомагав військовим та здійснював служіння на передовій як капелан.

Нас підтримують місцеві громади, а також органи державної влади такі як: Національна поліція та представники соціальних служб, з якими ми підписали меморандум про співпрацю, чим засвідчили наше непохитне прагнення захищати в рамках закону права уразливих спільнот та тих, хто постраждав від насильства.

Сайт організації: https://eleos.com.ua/


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації