Одяг з автографами, платівки та картини: у Чернівцях на благодійному аукціоні збирають кошти на лікування оператора Максима Білоткача (ВІДЕО)

ПОТРІБНА ДОПОМОГА! /

Сьогодні, 29 січня, у Чернівцях проходить благодійний аукціон, на якому збирають кошти на лікування чернівецького телеоператора Максима Білоткача. Захід у День народження Максима організували митці та небайдужі буковинці, про це повідомляє ІА АСС. На благодійному аукціоні, зокрема, продають картини, книжки із автографами, подарункові видання, вінілові пластинки і багато іншого.

Свої роботи надали письменники Христина Венгринюк, Юрій Андрухович, Андрій Любка та Олександр Бойченко. Юрій Чорней запропонував декілька примірників нової книжки «Вернон Кресс. Життя під прикриттям». Благодійну фотосесію зголосився провести Володимир Гуцул.

Цікавими речами поділилися фотографи Максим Козменко, Василь Салига, Володимир Гриців та музикант Саша Буль. Зокрема, митець передав альбоми Sasha Boole «Vol 1» та Sasha Boole «Golden Tooth«» з афтографами, а ще - брендовану продукцію. Приміром, перший альбом гурту «Гуцул Каліпсо» продали за 500 гривень, за таку ж суму продали музичний альбом Софії Ротару з її автографом. 5000 гривень виручили за світильник.

Чернівецькому телеоператору Максимові Білоткачу діагностували вузлові інфільтрати класичної лімфоми Ходжкіна, із обширним некрозом. Це злоякісне захворювання лімфатичної системи. Але добра новина в тому, що при правильному і своєчасному лікуванні ця хвороба цілком виліковна і можна очікувати на пожиттєву ремісію.

 

Фото: ІА АСС


Коментарі:
Більше новин по темі: