DIM RIA

Мер Чернівців віддав свою зарплату на лікування важкохворого хлопчика, якому для одужання потрібний дуже дорогий укол

Цього місяця вирішив віддати свою зарплату на лікування важкохворого Владика. Хлопчику лише одинадцять місяців, а він бореться зі спінальною м’язовою атрофією. Для лікування йому потрібнен дороговартісний укол.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав міський голова Чернівців Роман Клічук.

“Можна довго розмірковувати, чому ця тяжка хвороба випала на долю дитини. Але натомість краще скористатися найменшою можливістю допомогти йому”, - додав мер міста.

Як пише МБ, раніше мама малюка, Віка Андрюк, розповідала у ЗМІ:

"25 лютого 2021 року на світ з‘явився наш єдиний, дуже бажаний і довгоочікуваний синочок Владиславчик. До 6 місяців він ріс і розвивався як звичайна здорова дитинка. Але тоді почали з‘являтись тривожні дзвіночки один за одним. Владиславчик ніяк не починав сідати, була відсутня опора в ніжках, від активних вправ дуже швидко стомлювався. Постійні масажі та вправи зовсім не приносили бажаних результатів. Потім у Владиславчика з’явився тремор ручок", - розповідає мама малюка.

Тож родина почала звертатись до спеціалістів, щоби з’ясувати, що відбувається із малюком. Серце завмерло в очікуванні, коли лікарі порадили здати генетичні аналізи і до моменту, поки повернувся результат. 24 листопада 2021 року у Владика підтвердився діагноз: спінальна м’язова атрофія (СМА) 2 типу.

Родина мусить зібрати шалену суму у понад 60 мільйонів гривень на його лікування.

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ДОПОМОГИ 👇
ПриватБанк: 5168 7574 3063 6623
Андрюк Віка Георгіївна (мама)


Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації