«Хочемо, що 1 вересня було святом для всіх дітей». На Театральній площі Чернівців триває благодійна акція

На Театральній площі Чернівців проходить акція «Готуємось до школи разом». Захід відбувається за підтримки Чернівецького районного управління поліції ГУНП в Чернівецькій області, спільно з Чернівецькою міською радою та службою у справах дітей міської ради.

Протягом дня кожен, хто бажає допомогти дітям, які опинились в складних життєвих обставинах, може принести зошити, олівці, ручки, портфелі, рюкзачки та залишити їх у спеціальному маркованому контейнері.

Інспектор сектору ювенальної превенції Чернівецького РУП, старший лейтенант поліції Юлія Олексюк каже, що: «Після проведення акції, ми завітаємо до кожної дитини, привітаємо з початком навчального року і вручимо подарунки. Зараз для навчання потрібно всього дуже багато, тож ми хочемо допомогти тим, хто цього потребує».

Олена Кав’юк та Юлія Олексюк

Інспектор сектору ювенальної превенції Чернівецького РУП, лейтенант поліції Олена Кав’юк розповідає, що родини у які вони приходять зустрічають їх радісно: «Особливо діти раді подарункам. Також завдяки тому, що ми приходимо до них в гості, ми маємо можливість попередити різні види дитячих правопорушень. Дуже приємно бачити радість у дитячих очах та допомогти батькам вирішити питання з купівлею канцтоварів».

Начальниця служби у справах дітей Чернівецької міської ради Інна Никитенко розповіла, що благодійна акція має на меті допомогти дітям, які перебувають у складних життєвих обставинах. Це діти з сімей, які не мають належних доходів, також ті, хто неналежним чином відносяться до своїх батьківських обов’язків у зв’язку з певними залежностями тощо.

Начальниця служби у справах дітей Чернівецької міської ради Інна Никитенко

– У нас на обліку перебуває 62 таких родини, яким ми допомагаємо, проводимо роботу з батьками, самими дітьми. Зараз ми звертаємося до всіх, хто хоче допомогти. Можете принести, хто що бажає з шкільного приладдя. Ми прагнемо, щоб 1 вересня було щасливим і радісним для всіх дітей, – каже Інна Леонідівна.

Головна спеціалістка у справах дітей Чернівецької міської ради Лілія Рачковська у коментарі «БукІнфо» розповіла, що акція є необхідною і дуже важливим є те, щоб до доброї справи долучилися якомога більше людей: «У багатьох родинах, які перебувають у нас на обліку, не приділяють належної уваги дітям і забезпечення дитини шкільним приладдям є не основною задачею. А найпершою проблемою для деяких батьків є те, щоб знайти що випити, а вже потім – що дитині поїсти і не говорячи вже про підготовку до школи. Окремо від служби, разом із благодійниками, ми зібрали для дітей шкільне приладдя і розвозимо його тим, кому це потрібно.

Головна спеціалістка у справах дітей Чернівецької міської ради Лілія Рачковська

Ви б бачили скільки радості! Адже це є те, що дітям необхідно, але чого у них не було».

Альона ЧОРНА, БукІнфо (с)
Світлини авторки


Коментарі:
Більше новин по темі: