Голова облради Бойко виділяє зі свого депутатського фонду 25 тис. гривень для придбання нового житла погорільцям села Олексіївка на Сокирянщині

З МИРУ ПО НИТЦІ /

Нещодавно у с.Олексіївка Сокирянської ОТГ у людей сталась пожежа, згоріло буквально все, люди залишились на дворі без засобів на існування. Небайдужі односельчани висвітлили проблему і надали тимчасове житло, яке продають. Про людську трагедію і доброчинність у Фейсбук-групі «Сокирянська ОТГ» написав її адміністратор Андрій Ткачук.

За його словами, після цього оперативно відгукнувся новообраний голова Чернівецької обласної ради Олексій Бойко, котрий зі свого депутатського фонду вирішив надати 25 000 грн. на придбання будинку для постраждалих.

«Це гідний приклад іншим депутатам, як і для яких справ можна використовувати свій депутатський фонд. Зі свого боку ми допоможемо з одежею та речами для побуту і т.д.», - зазначив Андрій Ткачук.

Кореспондент БукІнфо зв’язався із головою обласної ради:

- У соцмережах пишуть, що ви зі свого депутатського фонду надаєте 25 тис. гривень на придбання згаданого у дописі жителів Сокирянщини будинку для постраждалих від пожежі на Сокирянщині. Вирішили показати своєрідний приклад для інших новообраних депутатів, як використовувати фонд?

- Щодо благодійності, то такі речі, як правило, я не афішую. Дійсно у людей сталася біда і ми повинні підкласти своє плече. У депутата облради є така можливість через так званий депутатський фонд. Тому не роздумуючи прийняв таке рішення. Крім того, це найбільший звіт перед громадою як використовуються кошти фонду, адже це також бюджетні кошти. Багато ходить чуток, що раніше ці кошти не завжди використовувалися ефективно.

У нас багато людей, які займаються доброчинністю. Тому вважаю за необхідне допомагати по мірі можливостей по багатьох напрямках. Думаю всі депутати облради готові і будуть допомагати в межах своїх можливостей. До речі, що такий приклад вже взяв депутат Василь Гончар, котрий також спрямує таку ж суму зі свого депутатського фонду на допомогу сім’ї, котра виховує шестеро дітей зі села Михалкове, Сокирянського району. (Там буквально вчора сталася пожежа). За що я йому особисто щиро вдячний.

- Новий склад обласної ради будете об’єднувати на прикладах благодійності чи все ж у вас є більш дієві механізми для співпраці різних фракцій та методи роботи, які відрізняються від вашого попередника Івана Мунтяна?

- Що об‘єднання то тут важливі всі моменти. Але в цілому нас об‘єднує прагнення зробити Буковину успішною. І це не пафосні слова. Це повсякденна кропітка робота кожного депутата і на своєму робочому місці. Роботи - не початий край. Думаю, у нас все вийде, коли з чистими намірами до цього процесу долучаться всі фракції обласної ради.


Коментарі:
Більше новин по темі: