Допоможіть врятувати 11-річного Максима Салтикова

1 з 9

До редакції БукІнфо звернулася мама 11-річного хлопчика Максима Салтикова з проханням про фінансову допомогу від небайдужих людей на лікування її малолітнього сина, який хворіє раком.

У жовтні 2018 року Ганна Коржук дізналася про хворобу своєї дитини. Сьогодні Максим живе зі страшним діагнозом - “Саркома Юінга” 4 стадії.

До вашої уваги - прохання жінки про допомогу до всіх, хто може їй допомогти фінансово. Вона зберає кошти на дороговартісне лікування. (Документи про хворобу, сплачені та нові рахунки - додаються)

ДУЖЕ ВАЖКО З ЦИМ ЖИТИ

Здавалося б, що можна змиритися з усім в цьому світі, все пережити, але я і досі не можу змиритися з тим, що у мого сина рак. З тим, що маленькі діти, підлітки та навіть немовлята можуть хворіти такими хворобами. Я раніше навіть уявити не могла, що це таке.

Ми дуже втомилися від цих безкінечних лікарень. Від того, що кожну хвилину я боюся і хвилююся, щоб усе було добре, щоб у моєї дитини нічого не боліло.

Наше лікування дороговартісне...

Але завдяки всім небайдужим людям, нам вдалося уже пройти багато чого. Коли уже опускалися руки у нас з'явилася надія на те, що мій син зможе одужати. Нам дали шанс в клініці Ізраїлю.

Зараз ми проходимо 14 блок хіміотерапії в м.Одеса. Третій по ізраїльському протоколу, після блоку у нас обстеження і консультація з ізраїльським професором.

НАМ вдалося назбирати кошти на консультацію. Суму 33000 грн. Але надалі нам треба,ще 5 блоків. Один блок коштує 40000грн.

А крім цього ще багато додаткових витрат.

Попереду ще довге і дороге лікування. Я прошу всіх по можливості поширити.

Картка для допомоги:

5168742719825113

КОРЖУК ГАННА ЛЕОНІДІВНА

Також ми продаємо мило і свічки ручної роботи, щоб заробити на лікування (для замовлення пишіть мені у приват у Фейсбук).

Допоможіть нам, будь-ласка! Дайте мені шанс врятувати дитину. Не будьте байжими!

Щиро Вам дякую!


Коментарі:
Більше новин по темі: