Забруднену металеву зупинку з кіосом на трасі біля Чорного моря на Одещині виставили на торги за 146 тисяч гривень

На е-торги виставили металевий кіоск, вигідно розташований на трасі, що з’єднує Одесу та Білгород-Дністровський, у смт Затока.

Про це йдеться у публікації Mind.

Лот – це кіоск загальною площею 18.0 кв. м. Місцезнаходження: Одеська область, Білгород-Дністровський район, смт Затока, вул. Піонерська, буд. 10/5. Зазначене майно є металевим торговим кіоском «Зупинка», розміром 2,5 м х 7,2 м, що складається з двох приміщень: торгового приміщення площею 7,9 кв. м і приміщення площею 10,1 кв. м.

Стан приміщення – задовільний. Стіни обшиті металевим профнастилом і пофарбовані.

З фасадної сторони встановлено металопластикове вікно з металевими ґратами. З бокової сторони встановлені металопластикові двері з металевими ґратами. До кіоску підведено електропостачання.

Під навісом із задньої сторони кіоску наявні металеві столи з дерев'яними стільницями. Підлога забруднена, встановлено кондиціонер.

Майно лоту належить боржнику на підставі свідоцтва про право на спадщину, за законом, серія та номер: 684, виданий 13.05.2019, видавник: Чухрай Т. Ю., приватний нотаріус Білгород-Дністровського міського нотаріального округу.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації