У жовтні буковинці витратили на нові авто 1,5 млн доларів – рейтинг

І ВІРУС НЕ ПЕРЕШКОДА /

Серед брендів найчастіше реєстрували автомобілі Renault. Минулого місяця на Буковині придбали 11 таких автомобілів. Також популярними були Toyota і Kia. Частка цих трьох брендів склала 52% від загальної кількості продажів у регіоні, – йдеться у рейтингу сайту з продажу автомобілів RST.ua.

Найпопулярнішою моделлю був кросовер Kia Sportage. Крім нього минулого місяця часто реєстрували Renault Duster і Toyota RAV4.

Минулого місяця у Чернівцях та області зареєстрували 45 кросоверів, що складає 82% від загального обсягу авторинку регіону. Частка машин з дизельними силовими агрегатами склала 25%. Щодо цінових сегментів, то 15% – автомобілі вартістю понад 35 тис. доларів США без врахування вартості додаткового обладнання.

Загалом в Україні впродовж жовтня в Україні зареєстрували 8,4 тис. нових автомобілів. Загальна сума витрат на покупку цих авто склала 260 млн доларів США. Серед найдорожчих авто, які купували українці минулого місяця – один Rolls-Royce Cullinan, Aston Martin DBX, по одному Bentley FlyingSpur та Continental GT. Також минулого місяця зареєстрували один BMW 8-Series Coupe, чотири Mercedes-Benz AMG-GT 4-Door, сімнадцять Mercedes-Benz G-Class.

Нагадаємо, впродовж січня-вересня поточного року в Чернівцях та області придбали 510 нових автомобілів на загальну суму 15 млн доларів США.


Коментарі:
Більше новин по темі: