У селі Валя Кузьмина під Чернівцями місцевий бізнесмен відновлює озеро і відпочинкову базу

У селі Валя Кузьмина відновлюють озеро і відпочинкову базу. Відновлення відбуватиметься поступово, бо все залежить від робітників, яких зараз важко знайти.

Про це розповів голова Волоківецької громади Валентин Глопіна, пише molbuk.ua .

Колись це було популярне місце відпочинку, але воно занепало.

"Кілька років тому відпочинкову базу продав з аукціону фонд держмайна. Тривалий час тут нічого не робили, але нещодавно почалися роботи. Третій рік тут чистять озеро, яке має площу майже сім гектарів. Робить це підприємець із нашої громади, який і викупив базу. Тут буде те, що і раніше, — база відпочинку. Підприємець усі деталі не розповідає, але за проєктом планують відновити й відпочинкову базу, і ресторан. Окрім озера, на території буде великий басейн. Його, до речі, вже будують", – сказав Валентин Глопіна.

У Волоківецькій громаді дуже чекають на цей об’єкт.

"Зроблять на цьому об’єкті все нове і сучасне. Ми вдячні інвестору, що він не побудував відпочинковий комплекс в іншому місці, а вирішив розвивати свою громаду. Новий об’єкт – це додаткові надходження для громади, робочі місця і, звісно, туристи", – каже голова.

Базу відпочинку будуть відновлювати поступово, але усе залежить від робітників, яких зараз важко знайти.

–Зараз велика проблема з працівниками, підрядними організаціями. На об’єкті потрібні чоловіки, бо там важка робота, а їх не вистачає. Навіть були думки, щоб шукати працівників у Румунії. Цілком можливо, що будівництво призупинять через відсутність людей. Хоча басейн все ж планують запустити цього року, – розповідає Валентин Глопіна.

Пансіонат "Буковина", що у селі Валя Кузьмина, був проданий на електронних торгах ще п'ять років тому за 6,6 мільйона гривень.

Заклад відпочинку реалізувало регіональне відділення Фонду держмайна по Чернівецькій області. Загальна площа приватизованих будівель та споруд складає 4 164,3 кв м.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації