Парфуми на літо: як обрати якісну композицію

БУДЬТЕ ОСОБЛИВИМИ! /

Влітку хочеться мати аромат, який протягом року нагадуватиме про цей сезон. Щоб обрати композицію, яка найкраще відобразить ваш характер, настрій та події, та не пустити гроші на вітер, важливо розібратись які види парфумерії існують та як обрати якісні парфуми.

Види жіночої парфумерії

Існує три популярних види жіночої парфумерії:

Парфуми — це сукупність ефірних олій, об'єднаних в одній ароматичній (парфумерній) композиції та розчинених в 90% спирті. Частка пахучих олій становить від 20 до 30%. Нанесені на шию, зап’ястя та лікоть, зберігають стійкий аромат протягом 12 годин. Якщо використовувати парфуми влітку, то не більше однієї краплі та лише в суху погоду.

Парфумерна вода є одним з найпопулярніших видів продукції, адже має хорошу стійкість та великий асортимент, адже присутня в колекціях майже у всіх брендів. Відсоток ароматичної сировини становить 12-13%, частка пахучих олій — від 15 до 25%.

Туалетні води є менш насиченими, тому найкраще підходять для літа. Відсоток ароматичної сировини становить 10-20%, міцність спирту — 85%. Характерним для них є посилення верхніх нот (легких та свіжих) і зменшення основних (теплих і стійких).

Чи вигідно купувати аромати онлайн?

Елітні парфуми за вигідною ціною можна купити в місцевих та закордонних інтернет-магазинах. Але постає питання, як правильно обрати аромат, коли немає можливості його відчути на собі.

Ця проблема має декілька рішень:

Обирати лише ті композиції та в тій концентрації, що вам вже знайомі.

Спробувати тестер і лише потім замовляти повну версію.

Уважно перевіряти опис парфумів. Зазвичай, виробники описують піраміду аромату, типаж людини, для якої він підходить, та відчуття, які провокує.

Звертати увагу на відгуки. Це найбільш суб’єктивний чинник, адже підбір аромату — індивідуальна річ і ваші відчуття можуть бути зовсім іншими. Але якщо парфум має більшість негативних рекомендацій, існує велика ймовірність, що вам він теж не сподобається, хоча бувають виключення.

Щоб купівля парфумів онлайн принесла задоволення, потрібно знати свій смак та мати певний досвід у виборі ароматів. Щоб переконатись у тому, що ви отримуєте якісний продукт, в першу чергу, знайдіть перевіреного ритейлера. У магазина має бути хороша репутація, відгуки, можливість перевірити товар під час доставлення та, у випадку не відповідності вашим очікуванням, можливість його повернути. Також зверніть увагу на якість пакування.

Чотири туалетні води, на які варто звернути увагу цього літа

Nina Ricci Bella — квітково-фруктова есенція для жіночної та красивої дівчини. Туалетна вода розкривається симфонією ревеню та зеленого мандарина, які згодом переходять в аромат білої фрезії та троянди, а потім змінюються білим мускусом та ваніллю. Флакон у вигляді зеленого яблука вже став символом цього парфумерного будинку, тому вважається не просто аксесуаром, а справжньою прикрасою туалетного столика. Більше ароматів від Nina Ricci є в мультирегіональному інтернет-магазині за цим посиланням https://makeup.com.ua/ua/brand/27607/.

Dolce&Gabbana Light Blue — квітково-фруктовий аромат, наповнений акордами лимону та яблука з лаконічними нотами бамбуку та дзвіночків, які плавно переходять у білу троянду та жасмин. Оксамитово-солодкий шлейф робить туалетну воду чуттєвою та ніжною. Аромат підходить для елегантних дівчат, життєве кредо яких полягає в тому, що жіноча сила ховається в їх слабкості.

Guerlain Aqua Allegoria Herba Fresca — зелено-квіткова композиція, в якій відчувається симбіоз нот італійського лимона, листя конюшини та червоних ягід. Згодом ці акорди змінюються свіжістю зеленого чаю та м’яти, а у шлейфі поєднуються конвалія, фіалка та цикламен для жіночного звучання. Флакон туалетної води прикрашений медовими стільниками, які дарують йому витончений вигляд.

Kenzo L'Eau Kenzo Pour Femme — туалетна вода, яка символізує жіночу ніжність. Першими в композиції розкриваються ноти зеленого бузку, мандарину та очерету, які згодом змінюються акордами фіалки, перцю, білого персика та троянди. Кінцеві ноти — ваніль і кедр. Композиція розроблена для сучасної бізнес-леді, яка сміливо досягає поставлених цілей.


Коментарі:
Більше новин по темі: