McDonald's у Чернівцях можуть відкрити вже в цьому році

Ресторан McDonald's можуть відкрити в Чернівцях уже цього року.

Про це на пресконференції повідомив Чернівецький міський голова Роман Клічук, пише molbuk.ua.

"Гадаю, що в цьому році запрацює. Я все ж таки вважаю, що такі транснаціональні мережі мають бути в Чернівцях. Хотілося би, щоби відкривалося ще щось. Хоча у військовий час це складно. Але якщо McDonald's вирішив тут відкритися, значить, вони вірять у наше місто і що тут усе буде гаразд", - сказав Клічук.

Як відомо, у Чернівцях на вулиці Героїв Майдану, 184, триває будівництво McDonald's. Його будують на земельній ділянці площею понад 1 гектар. На паспорті об'єкта зазначається, що будівництво триватиме 5 місяців. Приміщення McDonald's буде двоповерхове.

McDonald's будують на земельній ділянці площею понад 1 гектар. Фото: molbuk.ua

Авторський нагляд за будівництвом здійснює колишня головна архітекторка Наталя Хілько. Наразі на ділянці вже зводять другий поверх McDonald's. У приміщенні облаштують дитячий майданчик, а також McDrive, тож продукцію можна замовляти просто з авто.

Заплановано, що McDonald's працюватиме у режимі 24/7, коли це буде дозволено. Тому набиратимуть 130 працівників. Будівлю мають завершити до серпня і передати мережі McDonald's в оренду.

Раніше повідомлялося, що корпорація вже узгодила ці терміни з підприємцями в Чернівцях. На облаштування самого приміщення McDonald's заплановано два місяці. Тож у Чернівцях орієнтовно у жовтні вже може запрацювати McDonald's.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації