«Купили б Amazon, якби продавали». Герега озвучив плани з розвитку Епіцентру

АМБІЦІЇ ОЛІГАРХІВ /

ТОВ Епіцентр К Галини і Олександра Герег планує розвивати новий напрямок бізнесу — аптечну мережу. Про це Герега сказав в інтерв'ю Інтерфакс-Україна.

На питання про те, чи готується компанія знову когось купити, Герега відповів: «Amazon, якби продавали. Але не знаю, хто б міг цю угода закрити (сміється). А взагалі, мережу на 100−200 аптек придбали б, адже коронавірус подарував нам новий напрямок — «Аптека».

На думку Гереги, аптечний бізнес повинен бути в резерві, щоб у разі необхідності компанія могла запропонувати весь перелік необхідних товарів.

«Так, Епіцентр буде розвивати аптеки і створює новий департамент — „Засоби захисту“… Першу аптеку ми вже відкрили у Вінниці, плануємо і далі розширювати мережу. „Аптека“, „Медтехніка“ і „Засоби захисту“ будуть в єдиній площі, тому що це супутні товари», — додав генеральний директор ГК Епіцентр К Петро Михайлишин.

Також Герега розповів, що компанія планує відкрити ще орієнтовно 50 торгових центрів Епіцентр площею по 4−6 тис. кв. м в райцентрах.

Михайлишин додав, що компанія зараз будує в Запоріжжі третій ТЦ площею 23 тис. кв. м, хоче розширити торговий центр в Кропивницькому на 10 тис. кв. м (до 28 тис. кв. м), фінансує будівництво ТЦ в Житомирі, Долині, Калуші, Первомайському, Мелітополі.

«І ще в планах 12 ТЦ оптимального формату в невеликих містах», — сказав він.

Також компанія планує побудувати завод з виробництва кормів, наростити свій земельний банк в агросекторі і переформатувати магазин косметики Мон Шері.

ТОВ Епіцентр К створено в 2003 році, відкрило перший гіпермаркет в Києві в грудні того ж року. Станом на серпень 2020 року мережа нараховує 62 ТЦ в Україні.

Учасниками ТОВ Епіцентр К є Олександр Герега (51,3%), Галина Герега (47,97%) і Тетяна Суржик (0,73%).

Олександр і Галина Гереги (Фото: НВ)


Коментарі:
Більше новин по темі: