ЗСУ шукають дірки в російській обороні, щоб обвалити фронт як під Харковом — розвідка Естонії

Глава розвідцентру Сил оборони Естонії Марго Гросберг повідомив, що ЗСУ під час нинішнього контрнаступу шукають дірки в обороні російських окупантів, щоб обрушити фронт, як торік під Харковом.

Про це повідомляє NV з посиланням на ресурс ERR.

За даними Гросберга, у бій було введено лише третину навчених на Заході українських сил. Контрнаступ українських військ ведеться в районі Бахмута, на півдні Донецької області та в Запорізькій області. За його словами, найбільше території українцям вдалося відвоювати в Запорізькій області та в напрямку Оріхова в Донецькій області.

Він додав, що українські війська ще не досягли основних російських оборонних позицій. Також, за його словами, важко прогнозувати, коли ЗСУ досягнуть великих російських оборонних споруд.

«Ніде ще не знайдено пролом або потрібну больову точку, при натисканні на яку обрушиться весь фронт. Для цього ще занадто рано. Наразі українці шукають ті слабкі місця, ті дірки, де оборона побудована трохи слабкіше, а насиченість військами нижча, ніж десь іще», — сказав він.

Гросберг додав, що протягом цього тижня ще не буде масованого наступу.

«Українці застосовують методичний, спокійний підхід. Але рано чи пізно цю дірку або місце буде знайдено, і тоді все почне відбуватися зовсім з іншою швидкістю, як минулої осені в Харкові», — додав глава розвідцентру.

Напередодні Генштаб повідомляв, що Сили оборони України на тлі наступальної операції мають успіх на Мелітопольському та Бердянському напрямках.

Також президент Володимир Зеленський заявив, що в українських військ немає втрачених позицій, тільки звільнені.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації