Юнакам України з 17 років приходитимуть повістки, але не на війну: у ЗСУ дали роз'яснення

Українським юнакам при досягненні 17 років надходитимуть повістки про необхідність стати на військовий облік. Відповідно до нового закону "Про військовий обов'язок та військову службу", українські юнаки віком 17 років повинні вставати на облік протягом січня - лютого. Про це повідомила прес-служба Сухопутних військ ЗСУ, пише Діалог.

Встати на військовий облік можна буде у територіальних центрах комплектації (ТЦК) за місцем проживання. Для цього юнакам потрібно буде особисто прибути до цього центру. Терміни прибуття та необхідні документи будуть зазначені у порядку, виданому молодим людям.

"Юнаки, які за певними обставинами стали на військовий облік, сповіщаються за місцем реєстрації за допомогою повісток для прибуття в ТЦК та постановки на облік", - повідомили військові.

Вони уточнили, що ці повістки та військовий облік ніяк не пов'язані з мобілізацією для участі у відображенні російської агресії. Зазначимо, що, згідно з новим законом про мобілізацію, в Україні фактично скасовано термінову службу.

Термінову службу в армії у віці 18-25 років буде замінено на базову строком до 5 місяців у мирний час та до 3 у військовий. Коли війна закінчиться, українці матимуть змогу самостійно обирати рік проходження базової військової служби до досягнення 24 років.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації