Як стати військовослужбовцем за короткий термін

СЛУЖУ УКРАЇНСЬКОМУ НАРОДУ! /

Охочим долучитися до військової справи повідомляємо, що здобути нову спеціальність та стати в стрій можна всього за кілька місяців. Потрібно зробити прості кроки, а саме: звернутись до комісаріату, підтвердити свою придатність до військової служби та визначитись з подальшим фахом і місцем її проходження. Після підготовки в навчальному центрі - приступити до виконання обов’язків на посаді в обраній частині.

Під час навчання є також змога отримати водійське посвідчення. Якщо перерва в службі становить не більше п’яти років та є відповідна військова спеціальність - можливе прийняття на службу одразу напряму в частину.

Наразі буковинцям пропонують бойові та не бойові посади дві гірсько-штурмові та десантно-штурмова бригади, підрозділи яких розташовані в Чернівецькій області. Чоловіки та жінки, що бажають стати військовими, мають нагоду поспілкуватись з їх представниками та отримати вичерпну інформацію про умови служби. Грошове забезпечення рядового складу становить в середньому 14000 грн., в районі проведення ООС додатково виплачується 17000 грн. та 6500 грн. на першій та другій лінії.

За рахунок держави передбачено речове та продовольче забезпечення, медичні послуги, пільгове санітарно-курортне лікування. Проживання в гуртожитках є безкоштовним, а за бажанням контрактник орендує житло, отримуючи грошову компенсацію.

При укладанні першого контракту виплачується допомога від 16800, щорічно - кошти на оздоровлення в розмірі місячного забезпечення.

Під час служби військовослужбовець безкоштовно може здобувати вищу освіту, підвищувати фахову кваліфікацію, здобувати військові звання, вивчати іноземну мову, а також брати участь в миротворчих місіях.

Кандидатам з вищою освітою пропонуємо пройти курси лідерства та за рік одягти офіцерські погони. Щоб не втратити нагоду на навчання цього річ, звертайтеся до комісаріатів якомога швидше.

Телефонуйте: 0509480349, (0372)524349.

Прес-служба Чернівецького ОВК

Фото: Прес-служба ОК «Захід»


Коментарі:
Більше новин по темі: