"Вуйко" Василь, головний сержант 128-ї ОГШБР відверто про війну та роботу ТЦК: "Ви не розумієте! Якщо ми програємо, то всіх, хто носив піксель - вб’ють!"

  • Армія
  • 49204
  • 11

“Мене вбиває такий наратив, як ”Людолови з ТЦК. Ухилянти з ТЦК. Тварі, які портять піксель"... Я це чую, і це не правда. Тому що, в ТЦК служать люди, які воювали. Я особисто багатьох знаю. Вони б і зараз воювали і мають мотивацію. Але через поранення цього вже не можуть робити", - каже головний сержант 128 огшбр із позивним "Вуйко".

Захисник щойно приїхав у відпустку додому, на Закарпаття, де відверто розповідає про війну та роботу ТЦК.

“Один меседж хотів би донести всім: Я розумію, якщо ми програємо цю війну і наша країна буде захоплена, і це може статися аж до Закарпаття, то всіх, хто носив піксель - вб’ють! Або закриють, чи примусять на камеру казати, як вони люблять росію, одягнуть російську форму і ми будемо стояти на кордоні з поляками, німцями, балтійцями у перших рядах! Так, як зараз стоять у перших рядах донеччани і луганчани, які вже закінчуються, кримчани, які зараз теж закінчуватимуться. А позаду стоятимуть “загранотряди”.

Тому, що такої масовки, яку вони створюють зі своїми людьми просто важко уявити. І це - моя мотивація. Я розумію, що не буде по іншому. І тому, доки у мене будуть сили і здоров’я - я воюватиму”, - каже "Вуйко" Василь.

“Я хочу сказати про мужиків. Не звертаюся до молоді зовсім зеленої. Я кажу за дядьків, яким за 35, ними забиті повні спортзали. Прекрасно підготовлені люди, які при певних умовах могли б за 2-3 місяці отримати хороший бойовий досвід і робити роботу. Врешті-решт, я думаю, що краще зробити таку роботу, чим утопитися в Тисі”, переконаний український захисник.

Це варто почути і побачити. Цікаво, просто і дуже переконливо каже воїн 128-ї окремої гірсько-штурмової закарпатської бригади.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації