Воєнний стан і мобілізацію в Україні продовжено на три місяці

Депутати Верховної Ради у вівторок, 6 лютого, більшістю голосів підтримали законопроєкти № 10456 та №10457 щодо продовження дії воєнного стану та загальної мобілізації. Ці режими діятимуть щонайменше до 13 травня 2024 року.

За продовження воєнного стану проголосували 335 парламентарів, загальної мобілізації – 323.

"Парламент затвердив указ президента (№ 10456) про продовження дії воєнного стану. За – 335. З 14 лютого 2023 року на 90 днів. Відповідно до 13 травня 2024 року", – повідомив народний депутат Ярослав Железняк, пише Oboz.ua

Воєнний стан і мобілізацію в Україні продовжено на три місяці: рішення Ради

Згодом він інформував, що депутати Ради підтримали й законопроєкт щодо продовження режиму загальної мобілізації.

"Також Рада затвердила указ президента № 10457 про продовження мобілізації. За – 323. Строки теж: 14 лютого 2023 року на 90 днів. Відповідно до 13 травня 2024 року", – йдеться в повідомленні нардепа.

Воєнний стан і мобілізацію в Україні продовжено на три місяці: рішення Ради

Це було вже десяте голосування парламенту за введення режиму воєнного стану та загальної мобілізації. Тепер проєкти закону очікують підписи президента.

Раніше Железняк розповів, що комітет Ради з нацбезпеки підтримав затвердження парламентом указів президента Володимира Зеленського щодо продовження дії воєнного стану.

"За 18 та 20 – рішення ухвалено одноголосно", – заявив він.

Зазначимо, обмежень на кількість продовжень воєнного стану в законодавстві немає. Після початку повномасштабного вторгнення Росії його було введено по всій території України, відтоді його продовжували кілька разів.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації