Воїни бригади «Едельвейс» закликають буковинців приєднуватисть до захисту Батьківщини у складі їхнього підрозділу (ФОТО)

СЛУЖУ УКРАЇНСЬКОМУ НАРОДУ! /

Дізнатись про умови та переваги служби у військових частинах можна безпосередньо від їх представників, зокрема, і на вулицях міста. Вояки 10 окремої гірсько-штурмової бригади пропонують широкий вибір вакансій рядового, сержантського та офіцерського складу і можливість проходити службу на бойових і не бойових посадах.

Військовослужбовці кажуть, що служба саме в їхній бригаді приваблює мешканців області найбільше, адже кілька підрозділів розташовані в Чернівецькій області. Планується завершення будівництва гуртожитків покращеного типу для комфортного проживання контрактників та їх сімей, відновлюється інфраструктура військового містечка. Також важливим чинником є і фінансове забезпечення, що на 23% вище ніж в інших частинах. Навідник отримує близько 13000 грн. в розташуванні частини, в ООС – 20000 грн. та 30000 грн. на другій і першій лінії.

Бригада нещодавно повернулась зі Сходу, де успішно виконувала бойові завдання. Наразі відбувається посилення підрозділів новоприбулими воїнами. Найбільша потреба на сьогодні є у водіях, механіках, екіпажах бойових машин, санінструкторах. Багато військових спеціальностей є спорідненими з цивільними, тож знайти відповідну посаду для себе зможе кожен придатний до військової служби, навіть за відсутності військового досвіду.

При укладанні першого контракту виплачується винагорода від 16800 до 21000 грн. залежно від звання. Щорічна в розмірі місячного забезпечення передбачені кошти на оздоровлення. Відпустка для військовослужбовців становить від 30 до 45 днів.

Контрактники забезпечуються речовим майном, харчуванням, безкоштовним медичним обслуговуванням, в тому числі пільговим курортно-санаторним оздоровленням.

За умов, якщо перерва у військовій службі не перевищує 5 років, відібраний за прямою, або спорідненою із військово-обліковою спеціальністю кандидат направляється одразу до військової частини. В інших випадках кандидати вибувають до навчального центру для проходження необхідної підготовки тривалістю від 1 до 4 місяців, а вже згодом до військової частини.

Важливо знати, що під час служби за військовослужбовцем зберігається попереднє робоче місце та середньомісячна зарплата.

Більше інформації щодо служби за контрактом можна отримати в найближчому комісаріаті, а також підійти до агітаційного намету по вул. Кобилянської. Телефонуйте: 0509480349, (0372) 524349.

Прес-служба Чернівецького ОВК


Коментарі:
Більше новин по темі: