Військовий експерт повідомив, скільки Україна може ще протриматися без військової допомоги США

Військовий експерт Петро Черник попередив, що за кілька місяців у нас розпочнуться проблеми на фронті. Журналістка телеканалу "Прямій" запитала у Петра Черника, як довго ЗСУ зможуть утримувати рубежі без військової допомоги від союзників.

У відповідь військовий експерт озвучив конкретні терміни, повідомивши, що власного запасу потужності нам вистачить на три або в кращому випадку чотири місяці, пише видання Діалог.

Офіцер ВСУ висловив свою думку щодо того, якими є наші шанси отримати військову допомогу від США.

"На мій погляд, у нас ще є в запасі від трьох до чотирьох місяців. Є у нас ще такий запас потужності. Треба тверезо дивитися на речі, це був політичний маневр і дуже правильний, деякі серця тверезих республіканців повинні були розтанути, і ця велика допомога нам таки прийде", сказав експерт.

Петро Черник / Фото: АрміяInform

Потім Петро Черник додав: "Допомога від США нам дуже потрібна, але зараз я не скажу, що це абсолютно критично. Не варто забувати, що ще є резерв у межах 300 млн доларів, за який уже проголосував Конгрес США обома палатами в загальному військовому бюджеті армії США. 300 млн доларів — це досить багато. Якщо уважно проаналізувати торішні пакети допомоги, то на місяць нам не давали більше 150-200 млн".

Нагадаємо, днями Сенат США підтримав допомогу Україні на $60 млрд. На черзі – Палата представників, де більшість – республіканці, на яких "тисне" Дональд Трамп з вимогою не голосувати за цю допомогу. Однак, частина республіканців все ж схильна не слухати Трампа, а змусити спікера палати представників Джонсона винести це питання на голосування.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації