У застосунку Резерв+ авторизувалося вже мільйон українців — Міноборони

У Міноборони заявили, що у застосунку Резерв+ авторизувався вже понад мільйон українців. 700 тисяч з них оновили дані онлайн, повідомили у Міністерстві оборони у вівторок, 21 травня.

Як йдеться у повідомленні, така кількість оновлених даних в десятки разів більша, ніж у ЦНАПах та ТЦК разом. Після України найбільше оновлених даних з Польщі - 1 727, Німеччини — 1 369 та Канади — 443, пише NV.

21 травня у Міноборони заявляли, що після того, як військовозобов'язаний оновить дані у застосунку Резерв+, йому може прийти направлення на ВЛК, але на домашню адресу, а не в застосунок.

18 травня в Україні набув чинності новий закон про мобілізацію. Він передбачає необхідність оновлення військово-облікових даних для чоловіків 18−60 років протягом 60 днів — до 16 липня. У документи військовозобов'язаних, які оновили свої дані, вклеюватимуть VIN-коди (штрих-коди).

Оновити свої дані можна в електронному кабінеті, у мобільному застосунку Резерв+, безпосередньо в ТЦК і СП, а також у ЦНАПі.

Також у законі прописано обов’язок завжди носити при собі військово-облікові документи, передбачено нові правила вручення повісток, бронювання, обмеження для ухилянтів та інше.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації