У Чернівецькій області військовому ТЦК присудили три роки тюрми, бо він три тижні не з’являвся на службі і рвався на фронт

У Чернівецькій області військовослужбовця територіального центру комплектування засудили до трьох років позбавлення волі за те, що він три тижні не приходив на службу. За його словами, він хотів піти на фронт.

Про це йдеться у вироку Сторожинецького районного суду. пише NV.

Як йдеться у вироку, чоловіка визнали обмежено придатним, він не з’явився на службу 15 травня 2023 року. Там додали, що у цей час він «проводив час на власний розсуд» до 7 червня.

21 березня 2024 року його затримали та взяли під варту. Чоловіка звинуватили в самовільному залишенні військової частини або місця служби, вчиненому в умовах воєнного стану, тривалістю понад три доби (ч. 5 ст. 407 Кримінального кодексу України). Йому могло загрожувати до десяти років позбавлення волі.

Проте чолвоік визнав свою вину в суді й щиро розкаявся. Свої дії він назвав помилкою й запевнив, що у цей час хотів служити на фронті. Також він пропросив не карати його суворо й відправити на передову.

Військовослужбовцю ТЦК призначили покарання у вигляді трьох років позбавлення волі, проте він ще може оскаржити рішення суду.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації