У Чернівцях пройшли урочистості до річниці від Дня створення 108 гірсько-штурмового батальйону, який входить до складу 10 окремої гірсько-штурмової бригади ЗСУ

СЛУЖАТЬ УКРАЇНІ! /

У Чернівцях із 4 річницею від Дня створення вітали 108 гірсько-штурмовий батальйон, який входить до складу 10 окремої гірсько-штурмової бригади. Потужний військовий колектив, в складі якого служать чимало буковинських воїнів, вперше святкує свій День народження перебуваючи вдома, в місці постійної дислокації.

Молода, сформована 5 грудня 2016 року, проте загартована війною військова частина, брала участь в найважчих та визначальних боях на Сході. Чимало державних нагород отримали її вояки за мужність, героїзм та відвагу з якою виконували бойові завдання, - йдеться у повідомленні прес-служби Чернівецького ОВК.

Захід розпочався з урочистим внесенням в зал Бойових прапорів військових частин, після чого хвилиною мовчання та поіменно згадали полеглих в боях воїнів.

Відзнаки, нагороди та подарунки військовослужбовці отримали від командира бригади, командирів окремих підрозділів, представників місцевої влади та духовенства.

Чернівецький обласний військовий комісар полковник Віталій Чурай, вітаючи воїнів, зазначив, що гірсько-штурмові батальйони є гордістю Буковини. Він вручив кращим грамоти, а всьому особовому складу побажав бойової наснаги та якнайшвидшої перемоги.

Привітав гірських штурмовиків і почесний гість - перший командир бригади, Герой України полковник Василь Зубанич.

Після урочистої частини відбувся святковий концерт за участі оркестру 10 гірсько-штурмової бригади, оркестру Чернівецької обласної філармонії, хору капеланів та місцевих артистів.


Коментарі:
Більше новин по темі: