У Чернівцях почали з'являтися мобільні блокпости. Кого зупиняють і що перевіряють?

Цього тижня у Чернівцях почали з'являтись мобільні блокпости всередині міста, раніше вони працювали на лише в'їздах.

Як повідомляє Суспільне Чернівці, їх розміщення в обласному центрі ініціювали керівник Чернівецької ОВА Руслан Запаранюк та начальник територіального Центру комплектування полковник Сергій Потяков.

У Чернівецькій області за неявку до територіального центру комплектування та соцпідтримки у розшук вже оголосили понад 5 тисяч військовозобов'язаних.

Про це в коментарі "Еспресо.Захід" заявила начальниця служби зв'язків із громадськістю Чернівецького обласного ТЦК та СП Тетяна Гайдащук.

За її словами, у розшук оголосили тих військовослужбовців, які були оповіщені співробітниками військкоматів, роботодавцями чи іншими уповноваженими особами.

При цьому, як уточнила Гайдащук, всього майже 30 тисяч військовозобов'язаних в області, дані яких уже внесено до електронного реєстру "Оберіг", не прибули до ТЦК для уточнення своїх даних чи проходження військової служби.

"Отже військовослужбовцям доводиться проводити оповіщення та нагадувати громадянам, що захист Вітчизни є конституційним обов'язком. Понад 80 відсотків військових, які здійснюють оповіщення, переведені до ТЦК та СП з бойових частин", - додала вона.

Співробітниця ТЦК закликала пам'ятати, що мобілізацію проводять заради захисту держави.

Які документи перевіряють на мобільних блокпостах та за яких умов мають право на затримання — дивіться на відео наших колег.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації