У Чернівцях організували кабінет психологічної підтримки для військових та їхніх дружин

На базі Чернівецького обласного госпіталю ветеранів запрацював кабінет психологічної реабілітації для військових та їхніх дружин. Організаторкою такого важливого реабілатаційного приміщення стала лікарка-психологиня із Чернівців Тетяна Аніщенко.

«З початку війни коли учасники АТО, які воювали на сході України почали повертатися, то їм була необхідна психологічна реабілітація та психологічна підтримка. Я, як психологиня, працювала там спочатку , але у мене був малий кабінет. Проте коли виконувачем обов’язків став Віталій Полатайчук, то знайшов приміщення, яке давно пустувало у госпіталі та віддав його задля проведення групової психокорекції із військовими та їхніми дружинами,» - розповіла кореспондентці БукІнфо Тетяна Аніщенко.

За її словами, військові, які перебувають на госпіталізації, проходять індивідуальну психологічну реабілітацію та групову.

«Кожної п’ятниці о 10:00 запроваджено групові роботи психологічної взаємопідтримки для жінок та матерів ветеранів АТО,» - додала Тетяна Аніщенко.

Лікарка зазначає, що лікування в різних відділеннях військового госпіталю становить 10-14 днів, тому пацієнти можуть відвідувати кабінет психологічної реабілітації щоденно.

На базі Чернівецького обласного госпіталю запрацював кабінет психологічної реабілітації для військових та їхніх дружин. Фото Тетяни Аніщенко

Даяна ГРУБЕР, студентка ЧНУ ім.Ю.Федьковича
спеціально для БукІнфо (с)

Примітка:

У 2020 році коштом бюджетної програми „Заходи із психологічної реабілітації, соціальної та професійної адаптації, забезпечення санаторно-курортним лікуванням постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях з метою повернення їх до мирного життя” пройти психологічну реабілітацію зможуть понад 6 тисяч ветеранів.

Нині в Україні під подвійним підпорядкуванням Мінветеранів та МОЗ працюють Центри соціально-психологічної реабілітації. Вони надають кваліфіковану психологічну, соціальну, реабілітаційну та інформаційно-консультаційну допомогу ветеранам війни, учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей.

Минулого року послугами центрів соціально-психологічної реабілітації скористалися 13 004 учасників АТО та 12 205 членів їх сімей.

Послуги із психологічної реабілітації учасникам АТО/ООС та постраждалим учасникам Революції Гідності надають установи, організації, заклади незалежно від форми власності, фізичні особи - підприємці, які включені до переліків суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації регіональними та місцевими органами соціального захисту населення.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації