Стало відомо, скільки людей звернулися до рекрутингового центру Міноборони у Чернівцях
Від початку роботи до рекрутингового центру у Чернівцях за консультаціями звернулися 120 людей. Частині з них підбирають вакансії та налагоджують їхні контакти з військовими частинами. Також двоє людей оформляють документи у ТЦК для проходження військової служби.
Про це у коментарі Суспільному розповів Уповноважений представник Міністерства оборони з питань рекрутингу Олексій Бежевець.
"Це гарно для такого короткого часу і зважаючи, що це тільки старт роботи. Зі 120 людей, які звернулися 27 кандидатів – в роботі. Це означає, що всі люди отримали якусь консультацію, а 27 залишилися підбирати вакансії, продовжувати спілкування з частинами та рекрутерами", – каже Бежевець.
За його словами, серед кандидатів є десять жінок. Також дві людини, які звернулися до рекрутингового центру, почали оформлювати документи у ТЦК, щоб розпочати військову службу.
До центру у Чернівцях звертаються люди різного віку, розповіла у коментарі Суспільному рекрутерка Галина Шимоняк. Є кандидати, які проходять співбесіди у військових частинах або медогляди.
"У нас в роботі є 57-річна колишня військовослужбовиця. Вона працювала у фінансовій службі й цікавилась вакансією бухгалтера. Її кандидатуру зараз погоджують в Генштабі. Зверталася дівчина, яка цікавилася посадою навідника. Була дівчина, яка хотіла б бути розвідницею", – розповідає Шимоняк.
За її словами, до центру також приходять чоловіки, які хочуть служити саме на передовій. Частина також хочуть проходити службу на території області, втім, Шимоняк каже, це важче, бо більшість вакансій це саме бойові посади.
"В області є посади водіїв, діловодів та бухгалтерів. Але скільки таких потрібно? Також до нас часто звертаються колишні військовослужбовці або люди з військовим досвідом. Але це люди 58-60 років. Ми не можемо нічого запропонувати людям, яким за 60 років", – каже рекрутерка.
Рекрутинговий центр у Чернівцях, який створили у співпраці Міноборони з місцевим самоврядуванням, відкрили 27 серпня.
Наразі у базі центру є чотири тисячі вакансій, які доповнюють за запитами військових частин. Також є доступ до посад, які онлайн розміщують самі частини. Це ще понад десять тисяч вакансій.
Людям пропонують ті вакансії, які відповідають їхнім побажанням. Водночас не завжди люди відповідають вимогам до посад, які хочуть обрати. Тому при підборі зважають і вік та можливості людини. Про це в інтерв'ю Суспільне Чернівці розповів Бежевець.
За його словами, до центрів рекрутингу по Україні звернулося 15 тисяч людей – всі вони отримали консультації. Для 4 тисяч людей зараз підбирають вакансії та частини.
-
Президент відвідав розташування 82-ї Буковинської бригади та нагородив воїнів, які беруть участь в операції на Курщині
-
Кабмін виділив 72 млн грн на друк і розсилку поштою майже мільйона повісток до кінця року
-
Український легіон розпочав набір добровольців-громадян України у польському Любліні. Що відомо
-
Міноборони готує оновлені повістки: коли їх запровадять і що зміниться
-
Уряд дозволив добровольцям йти до ЗСУ в обхід військкоматів. Що це означає
-
Тепер чоловіків віком 50-60 років можуть мобілізувати до ЗСУ лише за двох умов - член парламентського Комітету з питань нацбезпеки та оборони Вениславський