Стало відомо, скільки чоловіків-переселенців на Буковині перебувають на військовому обліку

Всього на військовому обліку в обласному військкоматі на Буковині перебувають понад 5 тисяч військовозобов’язаних чоловіків, які прибули з інших областей.

Про це повідомляють у Чернівецькому обласному ТЦК та СП, пише molbuk.ua

Частина чоловіків-переселенців, які перебували на обліку, повертаються в регіони, в яких проживали, або переїжджають в інші області.

На Буковині близько 25% від поставлених на облік чоловіків з числа внутрішньо-переміщених осіб мобілізовані у військові частини.

"Нагадуємо, військовозобов’язані громадяни України призовного віку на час дії воєнного стану повинні постійно мати при собі та надавати за вимогою для перевірки уповноваженим особам Національної поліції України, Національної гвардії України та Військової служби правопорядку документи, що посвідчують особу та військово-облікові документи (посвідчення про приписку до призовної дільниці, військовий квиток або тимчасове посвідчення військовозобов’язаного).

Захист Батьківщини є обов’язком кожного чоловіка, тож, де б він не перебував – повинен звернутися до ТЦК та СП, найближчого до місця тимчасового проживання", - наголошують у пресслужбі Чернівецького ОТЦК та СП.

Згідно із законодавством, військовозобов'язані особи, які змінили місце проживання, повинні стати на військовий облік в територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки.


Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації