Умеров формує свою команду в МО: Уряд звільнив Маляр і ще трьох заступників міністра оборони

  • Армія
  • 1562
  • 1

Кабінет міністрів України звільнив чотирьох заступників міністра оборони. Серед звільнених Ганна Маляр.

Про це повідомив представник уряду у Верховній Раді Тараса Мельничука в Telegram.

Зокрема, з посади заступника міністра оборони звільнено:

  • Гаврилова Володимира Валеріановича
  • Замлинського Ростислава Теодозійовича
  • Маляр Ганну Василівну;
  • Шарапова Дениса Олександровича

Також уряд звільнив Андрія Шевченка з посади заступника Міністра оборони України з питань європейської інтеграції. Віталія Дейнегу з посади заступника Міністра оборони України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації. І Ващенка Костянтина з посади державного секретаря Міністерства оборони України, пише Главком.

За словами ще одного джерела видання в Офісі президента (ОП), протягом останнього тижня Рустем Умеров мав декілька зустрічей з президентом з цього приводу, пише NV.

«Він говорив з президентом щодо заміни всіх заступників. Першого, кого він хотів замінити, — це Андрія Шевченка [тепер вже ексзаступник міністра оборони з питань європейської інтеграції], тому що сильно провисає міжнародний напрям в міністерстві зараз», — пояснило це джерело. За його словами, спочатку Володимир Зеленський сказав «поки залишити всіх», просто додавши нових заступників. Але потім відбулась ще одна зустріч, під час якої Умеров попросив замінити всю команду аби почати з чистого листа. Врешті очільник держави дав новому міністру карт бланш на самостійне вирішення кадрових питань, додав представник ОП на умовах анонімності.

За словами одного з топових представників фракції партії Слуга народу в Раді, серед умов свого призначення Умєров називав суб'єктність. «Коли він обговорював призначення з [керівником ОП Андрієм] Єрмаком, то розумів, що з тим же Шараповим [вже екс-заступник міністра оборони] пов’язано багато скандалів, Ващенко [держсекретар] також має сумнівну репутацію, — пояснив цей депутат. — Умєров не хотів асоціюватись з ними. Але тут важливо, щоб замість Шарапова зараз не зайшов хтось такий самий, наприклад, Володимир Пікузо [керівник агенції оборонних закупівель], бо це така ж сама людина Єрмака».

Нагадаємо, 5 вересня Рада звільнила Резнікова з посади міністра оборони.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації