Сесія облради підтримала ініціативу буковинських свободівців щодо допомоги військовим частинам, які базуються в Чернівцях

ГЕРОЯМ СЛАВА! /

На сесії облради за ініціативою свободівців вирішили допомагати бойовим військовим частинам в Чернівцях та звернутись до керівництва держави не допуститии жодного тиску на свою українську мову.

Сесія облради підтримала ініціативу свободівських депутатів, яку подав депутат Іван Апостолюк, щодо створення "Програми допомоги військовим частинам 10 ОГШБ, які базуються в Чернівцях" та звернення до керівництва держави щодо недопустимості змін до закону "Про забезпечення функціонування української мови як державної".

Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав очільник буковинських свободівців, заступник голови облради Віталій Мельничук.

Різні за змістом, але близькі за громадянською та загально-українською сутністю питання реальної підтримки свого українського війська та збереження і поширення своєї української мови. Депутати Чернівецької обласної ради врахували аргументи подані свободівцями у проектах рішень і прийняли їх.

Прийняте на сесії обласної ради рішення зобов'язує Чернівецьку ОДА створити та на наступну сесію обласної ради підготувати та подати "Програму систематичної матеріальної підтримки бойових військових частин 10 ОГШБ, базування яких здійснюється на території Чернівецької області.

А для недопущення у Верховній Раді України чергових "спалахів" антиукраїнської істерії навколо української мови у громадах по всій Україні за ініціативою "Свободи" депутати на сесіях масово приймають звернення про недопущення будь-якого тиску на українську мову.

Хочеш мати свій український хліб і свою українську мову - насамперед шануй та підтримуй своїх військових. За ініціативою свободівців в Чернівецькій області ці кроки також робляться.


Коментарі:
Більше новин по темі: