Росії все ж вдавалося зривати постачання західного озброєння Україні: в Міноборони розповіли деталі

Заступниця міністра оборони Ганна Маляр розповіла, що були випадки, коли Москві все ж вдавалося зупинити постачання озброєння в Україну. Під час інтерв'ю НВ вона розповіла, що це стало причиною прохання влади не публікувати інформації по цій темі.

"З перших днів війни росіяни вже зривали нам декілька постачань озброєння. Вони досвідченні "кагебісти", в них усюди своя агентура і працюють вони доволі тонко, на рівні західних чиновників середньої ланки, лояльних до них політичних партій в парламентах різних країн", - зазначила Маляр.

Вона зазначила, що на Заході агресора не підтримують, проте проблеми під час постачання може створити навіть одна людина, яка буде інтегрована в цей процес.

"Декілька разів росіяни також зривали нам транзити допомоги до України, які в нас, зі зрозумілих причин, переважно наземні. Якщо транзит іде декількома країнами, то вони всіляко намагаються його уповільнити, або взагалі зробити неможливим. Тому що транзити зброї – доволі специфічна річ, яка потребує як дозволів найвищого рівня, так і спеціальних протоколів", - зазначила Маляр.


Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації