Понад 400 чоловіків та жінок з Буковини уклали цьогоріч контракт із ЗСУ: які обирають посади?

СЛАВА НАШИМ ЗАХИСНИКАМ! /

Водії, екіпажі бойової машини та стрільці - найбільш поширені військові спеціальності, за якими йдуть служити буковинські чоловіки. Жінки ж здебільшого обирають посади санінструкторів, кухарів і також стрілецькі. Загалом від початку 2020 року контракт на проходження військової служби уклали більше 400 жителів Чернівецької області, з них майже 7% - жінки. Найбільше охочих йти до війська в Сторожинецькому та Сокирянському районах, - інформує прес-служба Чернівецького обласного військового комісаріату.

Наразі комісаріати проводять набір в гірсько-штурмові та десантно-штурмові бригади, підрозділи яких розташовані в Закарпатті, Івано-Франківщині та Буковині. Бригади поповнюються особовим складом, як і зазвичай, після чергових ротацій на Сході. Основна частина військових продовжує службу, разом з тим частина звільняються в запас. Зазвичай це ті, що набули пенсійного віку, що служать з самого початку війни та потребують відпочинку.

Вояки кажуть, що колектив значно укріплюється з приходом нових людей, особливо молоді, з їх енергійністю та завзяттям. То ж закликають тих, хто здатний служити, ставати поряд у стрій, долучатись до захисту своєї землі.

Варто зазначити що гірські штурмовики та десантники отримують забезпечення, що є на 23% вищим ніж в інших частинах. Для прикладу, командир танка отримує 13500 грн., на другій лінії 20000 грн., першій – 30000 грн. приблизно такий же розмір забезпечення в музиканта, чи то командира гармати. Також для військових передбачено соціальний пакет та ряд пільг, безоплатне речове, житлове, медичне забезпечення тощо.

Нагадуємо, щоб розпочати військову кар’єру, не обов’язково мати досвід служби. Головне –мотивація, бажання робити гідну справу та мати стабільне майбутнє.

У військових комісаріатах можна отримати вичерпну інформацію про вакансії та умови служби, або зателефонувати: 0509480349, (0372)524349.

Фото: 80 ОДШБр


Коментарі:
Більше новин по темі: