Подоляк представник Генштабу? Я його бачив тільки на пеньках у Януковича. Не розумію, з якого переляку він зараз голос армії - секретар РНБОУ Данілов

Офіційно заявляти про потреби української армії у війні з РФ можуть головнокомандувач Збройних сил України, начальник Генерального штабу або Міністерство оборони. Тому заяви деяких політиків із цього приводу є недоречними.

Відповідну точку зору в інтерв'ю LIGA.net висловив секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов. Так він прокоментував заяву, яку раніше озвучив радник голови Офісу президента Михайло Подоляк.

Зокрема, Подоляк заявив, що лише для паритету захисникам України потрібні одна тисяча гаубиць 155-мм, триста РСЗВ і п'ятсот танків.

У відповідь на запитання, чи Данілов згоден із такими розрахунками, секретар РНБО сказав, що не розуміє, чому радник голови ОП "робить такі заяви".

"Він (Подоляк. – Ред.) представник Генштабу? Я його бачив тільки на пеньках у Януковича. Не розумію, з якого переляку він зараз голос армії. Такі речі має говорити Залужний, Шаптала (начальник Генштабу ЗСУ. – Ред.) та міністр оборони", – заявив Данілов.


Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації