План призову виконано: 340 буковинців відправлять на строкову військову службу

На Буковині завершився весняний призов, який був виконаний на всі 100%. Загалом до війська відправили 340 хлопців, 130 із них служитимуть у Збройних Силах України, 105 стануть прикордонниками, 90 – нацгвардійцями, 15 – перебуватимуть у лавах Державної спеціальної служби транспорту.

Про це на своїй сторінці Facebook повідомляє Чернівецька ОДА.

Як зазначила заступниця голови Чернівецької ОДА, голова обласної призовної комісії Ірина Ісопенко, відправку команд молодого поповнення із збірного пункту у Кіцмані завершено.

Фото Чернівецького обласного військомату

Загалом термін строкової військової служби становить 18 місяців, проте ті, хто мають освітній ступінь магістра служитимуть лише 12 місяців.

Фото Чернівецького обласного військомату

За словами військового комісара Буковини Віталія Чурая, призовників не залучатимуть до завдань у районі операції Об’єднаних сил.

Щодо наступного призову, то цього року він триватиме із жовтня до грудня для хлопців 18-27 років.

Примітка:

планове завдання цього призову було проведено у квітні – червні 2021 року та налічувало 340 чоловіків із Буковини а також залучення кандидатів на військову службу за контрактом. Зі слів Віталія Чурая із 340 осіб, 130 служитимуть в підрозділах ЗСУ, а саме: в Сухопутних військах - 70, в Десантно-штурмових військах - 10, у Повітряних силах – 22 та у Військово-морських силах - 6 чоловік. Також 90 осіб служитимуть в Національній гвардії, 105 - в Державній прикордонній службі та 15 - в Державній спеціальній службі транспорту.


Коментарі:
Більше новин по темі: