Оборонний комітет ВР одностайно схвалив законопроєкт щодо зброї для тероборони, – Рахманін

Під час засідання Комітету Верховної Ради з питань нацбезпеки, оборони й розвідки нардепи від владних та опозиційних фракцій одностайно проголосували за проєкт змін до закону про національний спротив, що стосується озброєння добровольців територіальної оборони. Як передає “Новинарня“, про це ввечері 19 січня в ефірі каналу “Україна 24” повідомив член комітету Сергій Рахманін (фракція “Голос”).

Депутат наголосив, що таке голосування стало прикладом об’єднання різних політичних сил в умовах зростання загрози масштабного вторгнення Росії.

“Принесу дрібку оптимізму. (…) Сьогодні в нас було майже 5-годинне засідання комітету, яке стало яскравим прикладом того, що можна об’єднатися незалежно від партійної приналежності. (…) Суперечки в нас бувають дуже жорсткі, наприклад, по справі “вагнерівців”. Але в нас ніколи немає суперечностей, якщо йдеться про ухвалення рішень, які стосуються безпеки й оборони. Сьогодні ми ухвалили цілу низку рішень. Зокрема, зміни до закону про національний спротив, що стосується територіальної оборони”, – сказав представник “Голосу”.

“…Ми проголосували одностайно за зміни, які передбачають можливість озброєння добровольчих підрозділів територіальної оборони, і не тільки стрілецькою зброєю. Це яскравий наочний приклад того, що об’єднуватись можна перед великими цілями і великими загрозами”, – сказав Рахманін, закликавши політиків і діячів “вищого рівня” наслідувати приклад оборонного комітету Ради.

Він нагадав, що до складу Комітету ВР з питань національної безпеки, оборони та розвідки входять депутати від “ЄС” Парубій і Забродський, від “Голосу” Рахманін і Костенко, [Льовочкін з “ОПЗЖ”], а також 11 “слуг народу”, зокрема й голова владної фракції Арахамія та представник президента в КС Веніславський – разом “гримуча суміш”.

Також Сергій Рахманін як член “особливого” комітету заявив, що безпекові загрози перед Україною зараз найбільші, починаючи з 2015 року.

Пресслужба оборонного комітету ВР повідомляє, що “розглянувши проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо уточнення завдань та основ підготовки і ведення національного спротиву (реєстр. № 6302), Комітет ухвалив рішення рекомендувати Верховній Раді України за результатами розгляду проекту у другому читанні прийняти його в цілому в запропонованій Комітетом редакції”.

У закритому режимі було заслухано інформацію Державного бюро розслідувань щодо арештованого майна Міністерства оборони, а також інформацію Служби зовнішньої розвідки, Головного управління розвідки МОУ, Управління розвідки Адміністрації Державної прикордонної служби України.

Крім того, зазначається, що комітет погодив пропозиції Міністерства економіки та Міністерства у справах ветеранів до проєкту Плану законопроєктної роботи Верховної Ради на 2022 рік.

Комітет погодив Трирічний план закупівель товарів, робіт і послуг оборонного призначення Національної гвардії України на 2022-2024 роки за винятком окремих пунктів.


Коментарі:
Більше новин по темі: