Німеччина схвалила продаж Україні сотні самохідних гаубиць – Spiegel

Федеральний уряд Німеччини схвалив продаж Україні 100 сучасних самохідних гаубиць типу Panzerhaubitze2000 виробництва компанії Krauss-Maffei Wegmann (KMW). Про це повідомляє видання Der Spiegel.

KMW підтвердила виданню угоду з продажу зброї. Представник компанії повідомив, що 100 самохідних гаубиць оцінюються у 1,7 млрд євро, цитує видання Слово і Діло.

Як підкреслює видання, цей об’єм у багато разів перевищить попередні постачання озброєнь на суму близько 600 млн євро.

Щоправда, поки що неясно, коли перші гаубиці надійдуть до України: виробництво всіх гаубиць розраховане на кілька років.

Panzerhaubitze 2000 може стріляти на 30-40 км залежно від використовуваних боєприпасів. Вона вважається однією з найсучасніших гаубиць у світі і може випускати до десяти снарядів за хвилину.

Нагадаємо, напередодні міністр оборони Німеччини Крістін Ламбрехт повідомила, що Берлін поставив Україні три реактивні системи залпового вогню Mars II, а також самохідні гаубиці Panzerhaubitze 2000.

Раніше ЗМІ писали, що канцлер Олаф Шольц останнім часом скоротив військову підтримку України з боку Німеччини, незважаючи на протилежні обіцянки.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації