Нам потрібно не так багато мобілізованих, як було оголошено, - Шмигаль

  • Армія
  • 631
  • 0

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що ЗСУ знайшли внутрішні резерви, що дасть змогу провести нову мобілізацію у менших обсягах, ніж було оголошено раніше.

Про це Шмигаль сказав в інтерв’ю Bloomberg, інформує Цензор.НЕТ.

"Новий головнокомандувач провів інвентаризацію і вивчив ситуацію на передовій. У нас є резерви всередині наших Збройних Сил. Тому ми розуміємо, що нам потрібно не так багато мобілізованих людей, як було оголошено", – пояснив Шмигаль.

"Це дозволить нам пройти процес мобілізації з набагато, набагато легшими умовами", – сказав прем’єр, уточнивши, що законопроєкт щодо мобілізації, який знаходиться на розгляді у парламенті, буде ухвалений у тому чи іншому обсязі, та "дозволить нам керувати ситуацією з нашими силами оборони".

Прем’єр зазначив, що ситуація на фронті залежатиме від партнерів: "Ми продовжимо боротьбу, якщо матимемо підтримку наших партнерів щодо артилерійських снарядів, ракет великої та середньої дальності".

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський у грудні говорив про пропозицію Генштабу ЗСУ мобілізувати 500 тисяч осіб.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації