"На кожному кроці чекала смерть": воїн ССО розкрив деталі штурму позицій ворога, кадри якого облетіли світ

Оператор 73-го морського центру Сил спеціальних операцій імені кошового отамана Антіна Головатого "Дикий" розкрив деталі бою, кадри якого облетіли увесь світ. Група ССО тоді зайшла в окопи ворога на півдні та нищила окупантів у близькому контакті, просто на їхніх позиціях. "Дикий" особисто ліквідував чотирьох загарбників, він також є автором резонансого відео.

"На кожному кроці мене чекала смерть", – розповів воїн. Відео з його розповіддю оприлюднив Генеральний штаб Збройних сил України, пише Обозреватель.

"На кожному кроці чекала смерть": воїн ССО розкрив деталі штурму позицій ворога, кадри якого облетіли світ. Відео
Скріншот відео Генштабу ЗСУ

"Наша група мала штурмонути позицію, зачистити окопи і завести піхоту, щоб піхота далі закріпилася і тримала оборону, і на цьому наше завдання виконано", – розповів "Дикий".

За його словами, підбиратися до позицій ворога довелося повзком по посадці, посіченій снарядами, щоб залишатися непоміченими. Зупинившись за 15 метрів до "місця призначення", бійці домовилися, як діятимуть далі.

"Ми почали заходити, я йшов другий, перший кидав гранати. Закинули близько чотирьох гранат. Окупанти ще не роздуплились, чому, я не знаю, просто тупили сиділи. Ми почали заходити в окоп, йдемо акуратно, нарізаємо, прострілюємо кожен кут. Почали прострілювати перший кут і почали чути крики, і розуміємо, що там сидить п***р, там бійниця (виїмка в окопі для ведення вогню. – Ред.) та зліва ще вкопано буквою Г", – згадав боєць.

"На кожному кроці чекала смерть": воїн ССО розкрив деталі штурму позицій ворога, кадри якого облетіли світ. Відео
Скріншот відео Генштабу ЗСУ

Він також розповів, як особисто ліквідував чотирьох військових РФ і пообіцяв, що так буде з кожним загарбником.

"Закопалися вони дуже добре, була глибина окопа два метри плюс бруси 30-40 см. Це досить хороші глибокі окопи, які надалі рятували нас від їхнього танкового обстрілу", – розповів "Дикий".

За його словами, йому вдалося спокійно та професійно провести бій із ворогом завдяки бойовому досвіду, постійним тренуванням та ненависті до загарбників, які прийшли на нашу землю:

"Повна холоднокровність, спокій, без будь-якої паніки, без будь-яких сумнівів... Я просто робив те, що я повинен робити".

"На кожному кроці чекала смерть": воїн ССО розкрив деталі штурму позицій ворога, кадри якого облетіли світ. Відео
Скріншот відео Генштабу ЗСУ

У ході бою було поранено одного українського військового, він отримав легке поранення в руку і був успішно евакуйований. Сам "Дикий" був контужений.

Добровільно здатися в полон ніхто з окупантів не схотів, тому всі були ліквідовані.

"Якщо ви хочете жити і не хочете померти, сидіть вдома зі своїми дружинами та матерями. Не приходьте сюди, тому що рано чи пізно ви всі тут і залишитеся – тільки удобрюватимете нашу землю", – звернувся воїн до росіян. Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації