«Мати Апостолів»: у Чернівцях відбувся допрем’єрний показ військової драми (ФОТО+ВІДЕО)

ГЕРОЯМ СЛАВА! /

Українська двогодинна стрічка знята за реальними подіями, які відбувалися на сході України в 2014 році, і крізь історію однієї матері показано весь трагізм війни. Пів року на написання сценарію та ще рік на зйомки: вартість стрічки сягнула 21 млн грн, пише ІА АСС.

Усі кадри зняті у Київській та Житомирській областях. Військовою технікою та консультаціями дуже допомогли Збройні сили України. «Студія «Золоте Руно» уклало меморандум з Спілкою жінок України щодо промотору і допреємрного показу фільму. Кіно показали у 13 містах.

Фільм напряму пов'язнаний з нами та нашою діяльністю – миротворення, підняття ролі жінки, її авторитету. Це золота нитка у сценарію: там теж головна героїня якимось сьомим чуттям іде рятувати свого сина», - говорить Марія Мандрик-Мельничук, голова Спілки жінок Буковини.

На показ стрічки запросили кілька десятків глядачів. А у коридорах тривала виставка світлин кіборга Руслана Боровика. На фотографіях українські захисники та їхні останні дні життя, більшості з героїв фото уже немає серед нас.

«Це кіно про силу духу матері, волю матері. Наталя Половинка, головна героїня, уособлює всі сильні якості української жінки. У сюжет лягло п’ять справжніх історій 2014-2015 рр. Тому фільм – це збірний образ війни. Втім, головна сюжетна канва, де мати іде шукати командира літака АН-26, реальна. Ця жінка зараз живе у Вінниці, - розповідає Дмитро Овечкін, продюсер фільму.

Фільм «Мати Апостолів» — унікальний за своєю сценарною формою та дуже сильний емоційно, кажуть критики. Перед очима глядача - повна картина трагедії, яку несе війна, руїни і міст, і людських душ. «Я щасливий бути у цьому проекті. Зібралась чудова команда. Для мене це була радісна і болюча роль. Там внутрішній конфлікт героя. Адже син-сепаратист гине від рук добровольців. І переді мною вибір – помста чи людність. Що обирає герой – побачите у кіно, - коментує актор Сергій Медін. «Сподобався мені такий матеріал. Я граю маму, яка втратила сина на окупованій території, син пішов з сепаратистами і він загинув. У мене своя драма, і ми з головною героїнею піднімаємо тему болю, хаосу, любові, порятунку, - ділиться думками акторка Світлана Осипенко.

У кінотеатрах показ стрічки запланований із 3 грудня.


Коментарі:
Більше новин по темі: