Козацька кухня та концерт просто неба. На Буковині відзначили День героїв

1 з 17

Свято на честь українських героїв відбулося на території національно-патріотичного вишкільного табору у Добринівцях. Пісні та патріотичні вірші, смачна козацька кухня, ще й безкоштовно. Усе це організували добровольці спільно з волонтерами. Завітати на свято мали змогу всі охочі.

«Наші хлопці і дівчата молодці не лише на передовій. Вони організували дуже гарне патріотичне свято. Вони наші герої. Мені дуже хочеться побажати їм терпіння. Дуже важко наразі, але я щиро бажаю, щоб вони залишались борцями, такими ж мужніми, як вони є», - розповіла голова громадської організації «Крик душі» матерів та дружин військовослужбовців Ярослава Заліско.

«Ми планували провести захід в рамках фестивалю національно-патріотичної пісні. Проте у зв’язку з карантином організували це як окремий захід. Чим це важливо? Найперше тим, що побратими переважно збираються на похоронах, а такі зустрічі дають змогу відпочити, поспілкуватись з тими, кого давно не бачив. До того ж табір розташований у лісі, тож є можливість побути на природі», - розповів доброволець Олександр Паращук.

А от молодь поєднувала відпочинок з навчанням. Юні буковинці розбирали та збирали макети зброї. Ознайомились із сучасним спорядженням військових.

«Як збирати макети зброї нас навчав друг Лев (це позивний Олександра Паращука). Мені це подобається. А надалі, коли виросту, планую захищати Україну», - розповіла дівчина з позивним «Дзінь - Дзінь.

На заході було дуже багато української символіки. Зокрема величезний тризуб, створений власноруч із піску. Підтримати українських захисників прийшли також святі отці.

«Наші солдати на передовій чітко відрізняють воїна-захисника Батьківщини від воїна-загарбника, агресора. Тобто від людини, яка прийшла зі зброєю в руках на чужу землю, щоб занапастити інший народ. У цьому і полягає різниця між тим воїном, який виконує християнський обов’язок захисту Батьківщини і тим, хто найманець: за гроші та чужу ідеологію вбиває в іншій державі», - розповів священник Роман Грищук.

Аби пом’янути всіх героїв, що віддали життя за волю та незалежність України, відбувся молебень.

Ольга АНДРІЦЬКА, журналістка
Світлини авторки


Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації