Командира 107-ї чернівецької бригади ТрО Цісака перевели в інший підрозділ. Він прокоментував це рішення

Командира 107-ї бригади ТрО Чернівецької області Андрія Цісака перевели в інший підрозділ. Це пов'язано з оновленням Сил оборони і безпеки України та кадровими змінами в Силах територіальної оборони.

Про це повідомляє 107-ма бригада сил ТрО ЗСУ на своїй сторінці у Фейсбук.

Наказ про переведення Цісака отримали 12 лютого.

"За рішенням Президента України відбуваються оновлення Сил оборони і безпеки України, у зв’язку з чим уже було здійснено ряд кадрових змін і в Силах територіальної оборони, а саме зміна командувача Сил територіальної оборони, командувача РУ "Захід" Сил територіальної оборони та командирів бригад територіальної оборони, що в свою чергу не оминуло і 107 обр ТрО", - йдеться у повідомленні бригади.

Нагадаємо, 11 лютого Зеленський призначив нових командувачів сухопутних військ, об'єднаних сил, ДШВ і сил ТрО.


ОНОВЛЕНО

Полковник Андрій Цісак, який досі командував 107-ю бригадою Сил територіальної оборони ЗСУ, поки що не знає, куди саме і на яку посаду його перевели.

Про це він повідомив у коментарі molbuk.ua

Андрієві Цісаку також наразі невідомо, хто стане новим командиром бригади.

"Зараз у мене наказ – передати посаду. Нового командира бригади мені теж не назвали. Поки що не можу нічого сказати з цього приводу, сам нічого не знаю. Вищі керівники ЗСУ визначають, кого куди призначати, мені про це нічого не відомо", - сказав полковник Цісак, додавши, що поки що обов’язки командира бригади тимчасово виконуватиме начальник штабу – перший заступник командира.

Наказ на проходження служби в іншому підрозділі Андрій Цісак коментує так:

"У нас новий головнокомандувач, тож він призначає інших командирів. Таке собі перезавантаження. Тих командувачів, які брали на себе відповідальність на початку війни, зараз, як наголосив президент, вирішили замінити на командирів, які знають, що потрібно армії. Приходить інша команда до керівництва ЗСУ. Відповідно, вони набирають інших людей, яких бачать на цих посадах", - прокоментував Андрій Цісак наказ на проходження слудби в іншому підрозділі.

Чи правильними є кадрові перестановки у війську, стане зрозуміло з часом, вважає полковник Цісак.

"Життя покаже, хто як керував підрозділом. Буде призначений новий командир – мине якихось пів року - рік, і тоді стане зрозуміло. Я прокомандував підрозділом два з половиною роки. Наразі це – злагоджений і підготовлений військовий колектив. Як буде далі – час покаже", - зазначив Андрій Цісак.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації