Командування НАТО провело секретну нараду із Залужним на польському кордоні - Guardian

Командування Північноатлантичного альянсу провело секретну нараду з головкомом ЗСУ Валерієм Залужним на польському кордоні, повідомляє NV з посиланням на британське видання The Guardian.

За даними видання, зустріч відбулася 11 днів тому. Крім генерала, у ній брав участь увесь командний склад ЗСУ, верховний головнокомандувач Об'єднаних сил НАТО в Європі генерал Каволі і начальник Штабу оборони Великої Британії Тоні Радакін.

«Головним питанням порядку денного було, що робити із зупиненим прогресом контрнаступу України, а також плани бойових дій на майбутню виснажливу зиму і довгострокову стратегію, оскільки війна неминуче наближається до 2024 року», — ідеться в матеріалі.

Видання зазначає, що після цієї зустрічі стратегія ЗСУ змінилася. Зараз українські військові зосереджують зусилля на запорізькому напрямку і виході до Азовського моря.

Контрнаступ ЗСУ: останні новини

Видання WSJ із посиланням на неназваного американського чиновника повідомило, що головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний сказав офіційним особам США, що українські сили перебувають на порозі прориву, коментуючи критику «повільних темпів» контрнаступу.

У Генштабі підтвердили успіх ЗСУ в напрямку Работиного, заявивши, що бійці закріплюються на досягнутих рубежах. Вони продовжують наступати на Мелітопольському напрямку.

16 серпня Міноборони повідомило про звільнення Урожайного. Загалом у червні Сили оборони відвоювали дев’ять населених пунктів на півдні та сході України, у липні - Старомайорське.

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний заявив, що українські захисники «крок за кроком продовжують створювати умови для просування вперед».

Раніше видання The New York Times повідомило, що почалася нова фаза контрнаступу України, головний удар якої припав на південний схід, де бійці ЗСУ поступово просуваються через мінні поля і під атаками російської авіації.

За даними Financial Times, Україна змінила тактику після «хаосу» на початку контрнаступу, тепер ЗСУ зосередили свою увагу на ударах по російських оборонних позиціях за допомогою важкої артилерії і досягають відчутних результатів.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації